şükela:  tümü | bugün
4092 entry daha
  • full-stack = nodejs +angular + javascript + linux + github bilen 20-34 yaş arası sağlam ve hızlı coder aranıyor.
    şirket olarak enterprise seviye cloud,storage ve sanallaştırma ürünleri geliştiriyoruz..
    daha önce hiç 2 petabyte diski bir arada gördünüz mü?
    işte biz o diskleri ve sunucuları yöneten yazılımlar üretiyoruz.

bu ürünlerin geliştirme ekibinde benimle birlikte çalışacak sağlam bir coder arıyorum.
    mümkünse konuşma hızında klavye kullanabilmeli ve büyük projelerde kaybolmadan yol alabilmeli.
    eğer kendinize güveniyorsanız lütfen benimle iletişime geçin...

istanbul / kurtköy / teknopark içerisinde bir firma...
    yazar olmayan arkadaşlar için morphinwithyou@gmail.com

edit: hala aradığım adamı bulamadım. yok mu aranızda idealist, zeki vede çevik bir arkadaş?
    gelin çılgınlar gibi kod yazıcaz söz.
  • serbest muhasebeci mali müşavir,

yüksek lisans mezunu,

ankara ikamet,

toplam tecrübe 10 yıldan fazla.

türkiye'nin herhangi bir ilinde, ünvan ve bilgi birikimime değer verecek, maddi olarak günün şartlarını karşılayacak tüm iş tekliflerine açığım.
  • hala adam gibi adam birini aradığımız ağ.

• makine stajyeri olarak gemiye(750 kw veya üstü) çıkmam gerekiyor. 9 aylık bir staj yapacağım.uzakyol ehliyeti adayıyım.bütün belgelerim hazır. tercihen tankerde yapmayı düşünüyorum ama farklı tip de olabilir(roro,lng belgelerim de mevcut) . yardımcı olabilecek yazarların bir yeşil kadar uzağında olmakla beraber yazar olmayan ama yardımda bulunmak isteyenler armor1991@gmail.com 'den ulaşabilir.
70 entry daha