şükela:  tümü | bugün
3878 entry daha
 • beklediğiniz transfer haberi, takip ettiğiniz borsa veya indirim kovaladığınız seyahat planınız mı var? kişiye özel internet botları işinize yarayabilir.

  internet üzerinden veri takibi, çeşitli online emirler girişi, beklediğiniz bir olay gerçekleştiğinde uyarılmanız, borsa takibi, rutin olarak tekrarladığınız çeşitli işlemler ve benzerleri gibi aklınıza gelebilecek birçok konuda size yardımcı olabilecek, sizin yerinize bu işleri yapacak botlar yazıyoruz. tamamen kişiye özel botların bakımı ve server hizmetlerini de uygun fiyatlara sağlıyoruz.

  şahsen özellikle uçak bileti indirimlerini ve döviz kurlarındaki beklenmedik hareketlenmeleri takip etmek için kullanıyorum ve çok memnunum. isterseniz size de istediğiniz herhangi bir konuda yardımcı olabilecek botlar yapabiliriz.
 • şubat ortasına kadar yaklaşık 1000 tl para biriktirmem lazım. öğrenciyim. aldığım herhangi bir burs vs de yok. benim için önemli bir şey için bu parayı biriktirmem gerekiyor.

  öğrenciye uygun, devam gerektirmeyen; garsonluk, anketörlük, broşür dağıtımı, stand işleri, içerik üretimi... ve buna benzer bilimum işlerinize talibim. hadi bana yardımcı olalım.

  edit: hukuk fakültesi son sınıf öğrencisiyim.

  sözlük dışı iletişim: kaseluta@gmail.com

  istanbul'da iş aramaktayım.
 • kocaeli ili darıca ve gebze ilçelerinde inşaatlarınızın kaba imalatına kendi kalıbım, kaliteli kalıpcı ve demirci ekibimle talip olduğum ağdır. betonarme işçiliğinden memnun kalacağınızı düşünüyorum. arayın, projenize fiyat verelim. nasibimizde varsa beraber çalışırız.

  tel: 05078997772 ve mail: ugurozenco@gmail.com
1403 entry daha