şükela:  tümü | bugün
4913 entry daha
  • radyo, televizyon ve sinema bölümü mezunu, edius, adobe premiere, adobe photoshop, maya ( başlangıç seviyesi ) kullanımı konusunda tecrübeli, yerel tv kanalı tecrübesi, belgesel çekim tecrübesi ( poliksena belgeseli kamera asistanlığı) , kısa film tecrübesi ( yazar, yönetmen ve kurgu ) olan bir kişi için iş aranıyor.

kamera kullanımı, ışık ve montaj bilgi durumu oldukça iyi.

şehir fark etmez ama iş şartlarına göre değerlendirilir.
  • 20-25 yaş arasında. c, java, c++, c#, php,
    html, javascript, python ve kawa bilen. 10 yıl pazarlama konusunda tecrübeli. arapça, farsça, hintçe bilen. f sınıfı ehliyeti olan. seyahat engeli bulunmayan. evli ve 3 çocuk babası, kadın kasiyer aranmaktadır. ılgilenenlerin ta amk.
  • izmir ve çevresinde genel ingilizce, tyt, yds, ıelts, toefl veya beceri odaklı olarak grammar, speaking, writing, ve amerikan aksanı üzerine eğitim almak isteyenler mesaj atabilir.

ayrıca evleneceğim için ek gelir olarak yaz aylarında su arıtma cihazı da satıyorum. izmir ve çevre ilçelerde hediye ürünleriyle birlikte uygun fiyata anlaşılabilir.
  • gelip ofisinin reklamını yapan meslektaşlarımızın açıkça avukatlık kanunu reklam yasağına aykırı davrandığı ağ.
  • istanbul anadolu yakasi,

silahli guvenlik sertifikan varsa, boy pos yerinde ise, cok kurumsal firma olsun, taseron olmasin, kadro olsun diyorsan mesaj at kocum.

ya da stark@starkhr.com.tr
  • daha önce de yazmıştım. belki güncellemek gerek.

izmir’de bir çağrı merkezinde eğitimci olarak çalışıyorum. beyaz eşya sektörü, çağrı karşılıyoruz.

üniversite mezunu ya da öğrencisi arkadaşlar işe alınıyor. asgari+prim+servis+yemek şeklinde.

vardiyalı iş. geç vardiyalarda evinize bırakılıyorsunuz vs.

işe gereksinimi olan arkadaşlar bana ulaşabilir.
  • angular ve nodejs bilen senior developer arayışımız mevcuttur.

not: maslak / istanbul
  • seslendirme ve dublaj için arkadaşıma iş baktığım yerdir
    https://www.youtube.com/watch?v=cvjmxufk4n0
  • merhaba,
    sigorta acentesi sahibiyim,aslen biyoloğum:)
    her branşta size yardımcı olabilirim.
    yeşillendirin
    bilim insanı sigortacı ile çalışmak herkesin hakkı ;)
  • profesyonel deneyime sahip olduğum, pazar araştırmaları alanı (veri toplama süreci, anket / soru formu tasarımı, spss, veri / data analizi, raporlama, sunum), proje ve müşteri ilişkileri yönetimi, her alanda şirketinize / markanıza / ürününüze özel profesyonel sunum tasarımı konularında freelance hizmet vererek katıldığım ağ.
713 entry daha