3683 entry daha
  • ekonometri mezunu, iki buçuk yıllık dijital pazarlama ve e ticaret alınında tecrübem var. bu süreçte ürün fiyatlandırmadan reklam alanına, pazarlamadan bütçe yönetimine kadar birçok konuda bilgi sahibi oldum.
    askerlik görevimi ise bitireli bir hafta kadar oldu. sektör değiştirerek pazarlama ve satış alanında kendimi geliştirmek istiyorum.
    yer: adana - ankara
  • ancak büyük firmaların yapabileceği yazılım yaptırmak istiyoruz. web sitesi yaklaşık 80 sayfalı olacak. database, backend hazır ben yazıyorum. mobile de başlayacağım ama büyük firma olmadığım için web yazamıyorum.

fiyat teklifi lütfen.

detay için (bkz: #82457931)
  • 1-) ankara kızılay'da özel öğretim kurumunda geometri ders anlatımı yapacak matematik öğretmenleri aranmaktadır. kurum temel lise olup hafta içi 4 haftasonu 1 gün şeklinde çalışılacaktır. (4. sınıf veya yeni mezun arkadaşlar için uygun bir iş olabilir, benim düşüncem bu yönde)

2-) ankara çankaya tunalı caddesinde bulunan uzaktan eğitim veren özel öğretim kurumunda ales, tyt veya ayt anlatacak matematik-geometri öğretmenleri aranmaktadır. dersler akşamları ve canlı yayın şeklinde olmaktadır. ders anlatımı için kaynaklarınızı hazırlayıp dersi anlatıyorsunuz iş bu kadar. (kamera karşısında ders anlatmaya sıcak bakan kişiler için uygundur.)

her iki iş için de bana mesaj atabilirsiniz. çaylak matematikçilere de mesajlar açık durumda. umarım iki meslektaşıma iş bulabiliriz.
9691 entry daha
hesabın var mı? giriş yap