şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
6000 entry daha
  • (#84074075) girdiyi yazan arkadaş, özelden hakaretler yağdırmış ve hemen ilk girdisini güncellemiş, kısırlı süreyi niye kısa anladım demiş, vs vs

size bir tavsiye, “kısa sürede iyi iş çıkartacak, web, ios ve android, hem de freelance” diyen, yada bu tanımın içindeki iki tane kelimeyi aynı cümlede yazan adamlardan medet ummayın, bence en iyisi bunlara şöyle teklif sunmaktır, haftalık 40 saat çalışırım , saat başı 50$ , haftalık ödeme, bu şekilde çalışıyorum , bu sadece c sharp için, ios android falan ayrı hesaplarız.

not: ne saçmalıyorsun diyenlere saati 50 usd ‘a kod yazdıran firma için özelden bilgi veririm
  • 2009 mezunu fizyoterapistim. ortopedik, nörolojik hastası olanlar, danışmak isteyenler yeşillendirebilir. bulunduğum şehir ankara.
  • ankara'da insan kaynakları alanında iş arıyorum. bu konuda sürekli kendimi geliştiriyorum ve yaklaşık 1bucuk yıl deneyimim var. ayrıca bu alanda yüksek lisans yapıyorum. derslerimin akşam olması sebebiyle çalışmamı engelleyecek bir durum yoktur.
  • bir wordpress eklentisi yazdıracağım birini aradığım ağ.

eklenti, facebook ads ve google ads'tan kampanya düzeyinde verileri ve grafikleri çekip ilgili worpdress user'ının sayfasına basacak. her kampanya farklı bir user için. bir user'a ait birden fazla kampanya olabilir. bunları merge edecek.

kampanya adının içerisinde username geçiyor, buradan yakalayacak.

gayet net anlattığımı düşünüyorum, o yüzden direk fiyat tekliflerinizle birlikte dönüş bekliyorum.
  • lojistik/nakliye konusunda hizmet verenlerin dikkatine:
    petersburg'daki fabrikadan 15-20 ton civarı paletli hububatı istanbul'a hesaplı bir şekilde nasıl getiririz yardımcı olabileceklerin bir yeşil uzağındayım.
    mümkünse o taraflara mal götüren, dönüşte boş dönen kamyon vb. çözüm uygun olabilir.
  • sorunlu biri değilim, kendi ajansım var lakin istediğim bir yazılımcı asla bulamadım.

sektörümüzde maddi sıkıntı yok, dilediklerimizi yapmıyorlar ya da 2-3 ay yapıp sonra boşluyorlar bu da insanların gevşekliğindenn kaynaklanıyor.

burada referanslarım epey var başka bir nick ile. şimdi gelelim asıl mevzuya bana elinden her iş gelecek sağlam bir yazılımcı lazım, hızlı ve sadece bize çalışacak. bahaneleri tabi olabilirr ama 2-3 olursa o da onlar gibi der elveda deriz.

yazılımcıdan kastımı mesaj ile anlatırım fırsat buldukça.
  • 2001 yılından bu yana istanbul, atatürk oto sanayi 1. kısım'da işletmekte olduğumuz, sürekli/kalıcı müşterileri ve cirosu olan asma katlı+depolu lokantamızı kiralık olarak devrediyoruz.

tüm çevrede dükkanlar ve sürekli arabalarını tamire gelen insanlar olduğu için düzgün bir çalışmayla ve moto kuryeyle inanılmaz iş potansiyeline sahip bir yer. aslında yatırım için birebir. artık babam yorulduğu ve borçlarımız biriktiği için devretmek zorunda kaldık.

ilan detayları: https://www.sahibinden.com/…okanta-630550153/detay/
  • istanbul başakşehir'de kurumsal bir ayakkabı firmasının genel merkezine ingilizce ve rusça bilen tercihen dış ticaret tecrübesi olan (sektör farklı olabilir) erkek eleman aranıyor. ilgilenenler yeşillendirebilir.
  • almanya'da bulunan sirketimize,
    almanca bilen(akici derecede konusabilen), ehliyeti olan,
    elektrik veya elektromekanik konularindan anlayan (tercih olarak sertifika veya diplomali) tekniker ariyoruz.
    almanya'ya geri donmek isteyenler yesillendirebilir.
85 entry daha