şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
7700 entry daha
  • sözlük merhaba,

ben kendim için değilde lise mezunu kardeşim için istanbul tercihen anadolu yakasında iş bakıyorum. bir el atsanız süper olacak. kendisi garentada araç teslimat görevlisi olarak çalışıyordui garenta devretti ( daha doğrusu çelik motor) yerine alan şirket ise bir oto galeri oldu admalar bayağı kendisine küfür ettiğinde bile morali bozulmayacak çalışan arıyormuş açık açık söylemişler o sebeple kardeşin işi malesef bitti orda varsa uygun birşeyler çok güzel olur. ben kendisine kefilim çok çalışkan poizitif ve dürüst bir çocuktur 91 doğumlu askerlik sorunu yok
  • 1 lisans (is uzmanligi) 1 onlisans (elektronik haberlesme) diplomam var birlesik kralik (uk)vatandasiyim kalici olarak istanbula yerlesiyorum uygun tekliflere acigim.
  • ispanyol dili ve edebiyatı lisans mezunuyum, lojistik yönetimi yüksek lisansı yapıyorum, bir sene müşteri ilişkileri şefi olarak çalıştım, ingilizce, ispanyolca ve portekizce biliyorum. askerlik tecilim ocak 2022. aktif olarak iş arayışındayım.
  • kızkardeşim e-devlet'ten ürün takip sistemi ütskaydı ve takibini yapıyor arkadaşlar. ihtiyacınız varsa sözlük body olarak firmanızın kaydını uygun fiyata girmesini sağlayabilirim.
  • istanbul'da özel istihdam bürosu müşteri portföyüne sahip mali müşavir aranmaktadır. ilgililer yeşillendirebilir.
  • biliyorum inşaat sektörü buhranda ve mühendis aramak bir yana işten çıkarmalar, maaş kesintileri söz konusu. ekşi'nin hikmetinden sual olunmaz diyerek geldim ben de.

autocad
    çatıcad
    revit
    lumion
    google sketcup
    probina
    sap200

yukarıda yazdığım programların son ikisi dışında tamamı ilerli seviye.

yabancı dil seviyesi orta, ales puanı 81

2000 ve 2250 kapasiteli iki öğrenci yurdunun proje müdürlüğünün dahil olduğu iş geçmişi mevcut. bir ihtimal ihtiyaç hasıl olursa detayları paylaşabilirim.
  • www.kokpit.io adresinde bilgileri yer alan kobi yazılımımızın istanbul dışındaki şehirlerde tanıtımını ve satışını yapabilecek ve prim usülü çalışabilecek kişiler ve firmalar arıyoruz.

ilgilenenler siteyi inceledikten sonra bana mesaj yoluyla ulaşabilirler.
  • lütfen sözde değil de özde yardımcı olacaklar bana mesaj atsın!

5 sene kadar bir enerji firmasının operasyon-finans departmanında çalıştım.

biyoloji okudum. açık öğretimden işletme okuyorum.

yabancı dil orta seviye / ingilizce.

bana yardımcı olanlara çok minnettar olacağım.

çok fazla ayrıntı vermiyorum. ciddi yardımcı olmak isteyenlere özgeçmişi göndereceğim.

• ankara'da öğrenciyim acil olarak parttime iş arıyorum.
  • azure cognitive servisini mobil uygulamaya entegre edebilecek yeterliliği olan arkadaşların ulaşmasını önemle rica ediyorum.

not: çaylak da olsan yine de gel
140 entry daha