şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
8670 entry daha
  • ankara'da ikamet ediyorum.

gazi üniversitesi - çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü mezunuyum.

kendimi bilişim sektöründe geliştirmek için bilge adam akademi'de işkur destekli nitelikli bilişim uzmanı yetiştirme kursuna katıldım. kursun genel içeriği kurumsal kaynak planlaması üzerine. excel, vba, ms sql, ssıs, ssrs, powerbı gibi programları bu kursta öğrendim. kendimi daha da geliştirebileceğimi düşünüyorum. kısa bir süreliğine microsoft office dersleri verdim. çözüm odaklı ve hızlı düşünen bir insanım. analitik bir bakış açısına sahibim. bu nedenle firmanıza katkı sağlayabileceğimi düşünüyorum.

iş zekası, veri analizi ve raporlama ve ya benzer branşlar üzerinde iş arayışı içerisindeyim.

daha önce bir çok vasıfsız işte çalıştım.
    (devremülk satışı, garsonluk, markette orta reyon, tesisat, kasiyerlik, mağazalarda satış temsilcisi vs.)

askerliğimi tamamladım.

b sınıfı ehliyetim var.

26 yaşındayım.

umarım geri dönüş alabilirim. mesaj kutumun yeşil yanmasını bekliyorum. şu sıralar bir işe çok ihtiyacım var.
  • herkese merhabalar,

tercihen grafik tasarım bölümünde okuyan, yaratıcı grafiker arkadaşlara ihtiyacım var. detayları mesaj üzerinden paylaşacağım. ancak özet geçmek gerekirse yeni girişeceğim bir iş için bazı tasarımlar hazırlatacağım. yaratıcı ve programlara hakim arkadaşlar hemen yeşillendirebilir. öğrenci veya yeni mezun arkadaşlar olabilir.

profesyonel çalışanlara yönelik bir bütçem yok.
  • elektronik mühendisiyim. pcb çizimlerinizi yapıp gerber dosyalarını size iletirim. mesaj kutum herkese açık.
  • telekomünikasyon sektöründe saha satış ekiplerine, ekip liderliği yaptım. saha satış, ekip liderliği arıyorum. önlisans'ı uzatıp devam şartı olmamakla okula devam ediyorum. toplamda 2.5 seneden fazla deneyimim mevcut. istanbul'da yaşıyorum. eğer uygun iş olursa mesajınızı bekliyorum.

edit:yazım yanlışı düzeltildi.
209 entry daha