şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
8894 entry daha
  • avrupa'nin cesitli ulkelerinde kobilerle is yapiyorum. it alaninda isler yaptigim icin firmalardan surekli web sitesi, mobil uygulama talebi aliyorum.

bu isleri turkiye'deki yazilimci dostlara paslamak istiyorum ama aylardir avrupa lafini duyunca af edersiniz sikmekten beter fiyat cekiyor ac gozlu kardeslerimiz.

en son bugun grupfoni turu bir sitenin gelistirilmesi icin $120.000 + server masraflari gibi abuk bir teklif aldim.

artik canima tak etti dostlar. native development, ux design, front-end veya back-end mobile dev. alaninda is yapiyorsaniz;

uzun vadeli dusunuyorum, yerli yabanci pazar fark etmez, yeter ki kaliteli is cikaralim surekli proje gelsin diyorsaniz mesajlarinizi bekliyorum. (caylaklara da kapim acik)

edit: gelen mesajlari mumkun oldugunca seri cevaplamaya calisiyorum. gecikirsem affola, mutlaka geri donus yapiyorum. ortak proje yurutecek ekip ariyorum hala. birisiyle anlasirsam burada mutlaka belirtecegim. ilginiz icin tekrar tekrar tesekkurler!
  • öncelikle inşaat mühendisiyim. çevre ve şehircilik bakanlığı lisanslı firmalar ile riskli yapı analizi konusunda uzmanım bu konuda tespit veya danışma için ulaşabilirsiniz.

ikinci olarak da baba mesleği pvc pencere imalatciligi yapıyoruz. ıhtiyac halinde onun için de ulaşabilirsiniz.

yararlı bir ağ.
  • ''ne iş olsa yaparım'' noktasına yakın bir yerdeyim.

sosyal bilimciyim *, psikoloji alanında alan çalışmacısı/araştırma asistanıyım.
    aile ve çift danışmanlığı aldım.
    çocuk gelişimi mezuniyetim de var.
    formasyonum mevcut.
    bu süreçte kendime açtığım blog sayfasından yazılar yayımlıyorum. ciddi bir sayfa değil fakat fikir edinmenizi sağlayabilir belki.

3-4 sayfa kadar etkileyici bir öz geçmişim var. alan içi veya dışı fark etmiyor, online veya normal bir iş olabilir. istanbuldayım teklif durumuna göre şehir değiştirebilirim.

bana uygun olacağını düşündüğünüz bir işiniz varsa, femaledemon@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
  • ankara kazan'da yaklaşık 15 dönüm bir arsam var, içerisinde 60-70 ağaç, küçük bir ev, sebze ekimi yapılabilecek boş alanlar var. elektrik ve su da mevcut.
    bu arsadan hiçbir zaman bir gelir elde etme beklentim olmadı, ben pek uğrayamadığım için bahçenin bakımlı kalması (otların temizlenmesi vb) karşılığında bölgedeki köylü ailelerle anlaşarak ücret talep etmediğim/vermediğim bir sistem kurmaya çalıştım. kalan aileler de tavuk kümesleri kurarak ve bahçedeki boş bölgelerde sebze üretip satarak geçimlerini sağladılar. ancak her aile ile birkaç yıl sonra sorunlar yaşamaya başladık ve bahçenin bakımları yapılmamaya başladı, ben de artık yeni bir model arayışındayım.
    tarım ve hayvancılık konularında bilgili ve kazan-kazan bir proje ile gelerek bu araziyi faydalı kılacak girişimci bir ortak arıyorum.
  • ümraniye/dudullu alt geçitin yakınında genel ve ön muhasebe yapacak eleman aranıyor. medikal firması erkek/kadın adaylar dm'den ulaşabilir. kadın adayların evli olması tercih sebebidir. asgari ücretin üstünde maaş verilecektir.
  • bursa da yaşıyorum askerliğimi yaptım açık öğretim işletme okuyorum
  • bir yönetici arkadaşın ilanıdır.

izmirde deneyimli sınıf öğretmeni aranıyor.
  • gazi üniversitesi, maliye mezunuyum. iş arıyorum. 25 yaşındayım.
  • ışık üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunuyum.... staj arıyorum...
162 entry daha