6831 entry daha
  • reactjs uzmanı arıyorum, freelancer olarak.
    hazır satın alınmış, react tabanlı bir yönetim arayüzünü, -tasarım vermeden- anlattığımız iş akışına uygun bir şekilde düzenleyip, hazırda varolan rest api endpointlerini çalıştırıp projeyi teslim edecek birine ihtiyacım var.

deadline 2-3 hafta gibi düşünebiliriz, aksamalar illa ki olacaktır.
    ilgilenenler ile biraz daha detay konuşup -merak ettiklerini anlatıp- ardından bütçeyi konuşalım ve mümkünse hemen işe girişelim isterim.
  • test driven development bilen, gpsle location alıp en yakın şehri göstermek gibi ufak tefek taskleri olan bi uygulama için test kodunu yazıp bu testleri geçecek sekilde uygulama kodunu ekleyip bunun raporunu yazabilecek birini arıyorum. ücrette sıkıntı yaratmam piyasası neyse biraz üzerini de verebilirim. detaylar için iletişime geçin lütfen
  • merhaba! youtube'a içerik üretmek istiyorum.
    iş yapacak fikirlerim ve imkanım var. içerik için birtakım projeler hazır. ancak video çekimi, kanal yönetimi gibi konularda sıfır durumdayım.
    birilerinin bana yol göstermesi gerek. nasıl bir ajansla görüşeceğim, fikir alacağımı bilmiyorum. bütçem de sınırlı olduğu için ajanslara mesafeliyim.
    daha çok video çekimi, ışık ayarı gibi noktalarda yardıma ihtiyacım var. beraber bir şeyler yapabileceğimiz, sıfırdan başlayıp beraber büyümeyi göze alan arkadaşlar yeşillendirebilir.
    desteklenirse youtube'ta iyi yerlere gelebileceğimi düşünüyorum.
    en önemli kriter güven benim için.
  • maske makinasi uretimi hakkinda;

dokusuz 3 kat (non-woven) kumaş veya ara kat melt blown kumaş olacak şekilde 3 katlı, burun teline sahip maske üretebilen, lastikleri dahil tüm dikişleri ultrasonik kaynak ile yapabilen, govde, lastik ve paketleme olmak uzere 3 ana istasyona sahip tamam otomatik maske uretim makinasi tasarimi gelistirdik.

makina dakikada 100 adet en 14683 standardina uyumlu maske uretimi yapabilmekte. butun urun agaci ve mekanik parcalarin kati modelleri, hareketli parcalarin kontrollerini sagladigimiz servo suruculere ait kaynak kodlari hazir durumda. alternatif tedarikciler ile gorusuldu prototip uretimi icin maliyet ve takvim calismasi yapildi.

uretimi biraz maliyetli oldugu icin sponsor arayisimiz var. paralelde tubitak ile gorusmeler devam ediyor ama acik cagri olmadigi icin biraz yavas ilerleyecek gibi duruyor.

ılgilenenlere yuzyuze detayli bir sunum yapabiliriz.

gelen sorular uzerine edit: ankara'dayiz. buradan ilgilenler ile ayni gun icerisinde gorusebiliriz. ıstanbul'a haftaici dahil her gun ziyarette bulunabiliriz.
6567 entry daha
hesabın var mı? giriş yap