• fabrikamızda üretimini yaptığımız; ahşap, demonte, dezenfektan standı için yurtiçinde ve yurtdışında satış ağı arıyoruz.
  • merhaba, teknolojiyi kullanmayı seven ve koçvari bir matematik öğretmeniyim.
    zoom programı ile çevrimiçi matematik dersleri veriyorum. özel ders öğretmen takımı olan veya direkt ders isteyen mesaj atabilir.
  • ankara’da yükseklisans yapan bir ukraynalı arkadaşım rusça dersleri vermek istemektedir.

beni pişman etmeyecek, ciddi bir şekilde rusça öğrenmek isteyen arkadaşlar yeşillendirebilirler.
  • aydın’da yaşayan istatistik mezunu var mı?
    bir işletmeye cv’si yönlendirelecek
  • ızmir dikili’de arkadasim cafesinin imalat bolumu icin calisma arkadasi ariyor. gunluk yemek cikarip, butik pastanecilik yapiyorlar.

belki ilgilenen olur :)
  • batman’da yasayan elektrik-elektronik muhendisi varsa yeni mezunundan yesillendirsin
  • ben bir dijital pazarlama uzmanıyım.

işletmelerinizin reklamlarını google’da gösterip sosyal medyanızı yönetirim.
    facebook+instagram reklamlarını da unutmayalım tabi.
  • evinde her türlü hastası olanlara şu sıralar corana yüzünden bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenlere anasını babasını çocuğunu bacısını dahada sağlıklı görmek ve hastalıkları ile uğraşmak istemiyorum diyenlerlere müjde
    alaska'dan gelen çok güzel tadı olan . muhteşem 100/100 doğal hiçbir kimyasal içermeyen bu gıda takviyesi için bana yazabilirsiniz.eczaneler de satılmıyor çünkü raf ömrü yok 100/100 doğal .
  • solidworks ödevleriniz ,bitirme projeleriniz ve dönemsel start-up projelerinize tasarım yapılır.
  • ortak iş yapabileceğimiz güvenilir dürüst kişilerle fikir alışverişinde bulunmak istiyorum. projemiz iyi olsun para sıkıntısı olmaz.
hesabın var mı? giriş yap