• istanbul-güngören'de bulunan restoranıma kebapçı ustası ve a2 ehliyetli komiler aranmaktadır.
  • hayatımda gördüğüm en insafsız iş ilanına denk geldiğim ağ.

üniversite mezunu, alanında tecrübeli, çok iyi ingilizce konuşabilen, aylık 450-500 dolara duhok'da çalışmayı kabul edecek hanımlara, işi kabul etmeden önce google'a "dohuk news" yazmalarını tavsiye ederim.
  • türkmenistan'dayım ve bir kaç entry yukarıdaki "duhok/ırak" ilanına başvuracak olanlara yurt dışı işlerin şartlarıyla ilgili bir kaç ölçüt vereyim :

* düz inşaat işçisi, ilkokul mezunu,
    * ingilizce'yi bırakın türkçe'yi bile zor konuşan,
    *kalacak ev değil ama prefabrik oda verilen,
    **"3 öğün yemek" evet yanlış duymadınız 3 öğün yemek verilen insanlara maaş olarak da 1500-2000 dolar veriliyor.

400-500 dolar'a ırak'a gitmek istiyorsanız bir şey diyemem tabii ki de siz yine de bir araştırın derim.

bu ilan da umarım bir troll denemesi veya ironi falandır.
  • (bkz: asgari ücretle ırak'ta çalışmak)

bahsettiği rakamlar haftalık, yok yok günlük olsa gerek.
  • shutterstock 'tan almak istediğim 10 fotoğraf var. 29 usd istiyor.

büyük aboneliği olan biri varsa daha ekonomik bir bedelle temin etmek istiyorum. ya shutterstock köpeğin olsun diyen varsa da, benden kıyak alacağı olur.
  • bu da ekşiden kız düşürme taktiklerinden biri mi??? hani işverenim param çok hesabı. laaannn sizz var yaaaa :d:dd:d:d
  • suriye el-bab’da lazer epilasyon merkezinde çalışacak, college degree (caps lock on) must (caps lock off) bayan çalışan aranıyor.

100-150 dolar arası maaş, güzel çalışma şartları var. öğle yemeği yok sodexo var.
  • lutfen su garip üniversite öğrencisine bir is bulun part time. zira okul taksitleri geliyor ve ne yapacağımı bilmiyorum.
  • yurtdışı öncelikli stajyer inşaat mühendisliği öğrencisi. okulum kısa süre içerisinde bitecek fakat 1 dönem stajım kaldı. stajı yapmak sorun değil fakat çalışabileceğim,özellikle yurtdışında (katar,dubai v.s. olur) bir firmada staj yapmak,firma ile tanışmak istiyorum. yardımcı olabilecekler yeşillendirebilir.
  • yakın arkadaşımın ricası üzerine;

57 senelik köklü inşaat şirketimizde çalışmak üzere bayan eleman aranıyor lokasyon gayrettepe; detaylar için m.onurkocturk@gmail.com
hesabın var mı? giriş yap