• akici ve ileri derecede almanca ve ingilizce biliyorsaniz, satis/lojistik/is gelistirme kollarinda tecrubeniz varsa berlin’deki pozisyonlar icin yesillendirin. detaylari paylasirim.
  • #alsancak #izmir

yeni acacagimiz cafe/pub icin usta ascilik belgesi olan veya ayni belge yerine gececek myo/universite diplomasi olan bir calisma arkadasi ariyoruz. duyan bilen varsa haber ederse sevinirim :)

sozluk disi iletisim: aforizmatik@gmail.com
  • 25 yil amerikada yasadiktan sonra muhendislik uzeri mba sonra dunyanin en buyuk enerji sirketlerinde analistlik yaptim. hicbir zaman yonetici olmadim hem istemedim hemde bana uygun degildi. ama turkiyede olay farkli orada olurum.

butun bunlardan sonra ve bu kadar yil sonra ızmiri cok ozledigim icin ızmire donmek istiyorum. ama abd de bu kadar yasayinca insan motor gibi oluyor calismazsam ben olurum heralde. yani calismam lazim.

ızmirde benim gibi bir adam icin ozellikle serbest bolgede amerikan sirketlerinin oldugunu duydum ama internetteki aramalar sonuc vermedi. ısimleri cisimleri saklimidir nedir yada bu adamlar hicmi eleman aramazlar bilemiyorum ben bulamadim. ızmirde benim gibi bir adam nereye bakmali nasil bakmali?

ızmirdeki maaslarin ıstanbula gore cok cok dusuk oldugunu biliyorum ama en azindan yurtdisi baglantili tecrubemin ve dilimin ise yarayacagi bir pozisyon ariyorum. tek istegim cumartesi pazar calismamak biliyorum cok sey istiyorum.

beni yesillendirin sevindirin. abi niye geliyorsun falan demeyin biktim ya ben amerikadan. taze balik yemek ve biraz yuzmek istiyorum cocugum daha buyumeden turkce ogrensin istiyorum. umarim onerilen maaslar benim moralimi bozmaz.
  • benim bu başlıktan çıkardığım sonuca göre ekşi sözlük tayfasının alayı çevirmen, içerik editörü, sosyal medya uzmanı, seo ustası.
  • sevdiklerime yardım amacıyla gelsin;

istanbul sınırları dahilinde, mümkünse avrupa yakasında, yeni mezun mimar arayan olursa beni yeşillendirsin. bakarsın bir el atan olur da başarılı bir çalışan çıkarırız ortaya. insanlık açısından kefilim, iş becerisini de siz değerlendireceksiniz artık.
  • halen güncel olan iş ilanım aşağıdaki gibidir.

--- alıntı ---

kktc'de iş arıyorum. şuan türkiye'de kamu sektöründe çalışıyorum. dijital ve sosyal medya uzmanıyım. aynı zamanda grafik, web tasarım ve video montaj ile ilgileniyorum.
    --- alıntı ---
  • iş bulmaya yarayan sosyal ağ.
    ankara fizik mühendisliği bölümü mezunu askerliğini yapmış iyi derece ingilizce bilip iş arayan abim için geldim, tercihen ankara'da bulabilirse güzel olur ama başka şehirlerde de çalışabilir seyahat engeli yok.

not: talep olduğunda cv'de gönderebiliriz.
  • bir müddet zamanı olmakla beraber enerji sektörünün önemli bir firmasının akredite mekanik ve metalurjik deney laboratuvarı için malzeme ve metalurji mühendisliği mezunu aday arayışı olacaktır.

üniversite : odtü
    tecrübe : yeni mezun
    lokasyon : bursa
  • müşteri arıyorum.

dökümcüyüm.

döküm işleri ile alakalı olan,alüminyum,pik,sfero,bronz maddeleri döktüren kişi,kişiler var mıdır merak ediyorum?

fiyat ve bilgi için lütfen yeşillendirin.
  • eskişehir osmangazi üniversitesi makine mühendisliği mezunu bir kız kardeşimiz evet evet kardeşimiz iş arıyor.
    ileri düzeyde ingilizce biraz almanca az biraz solid outocat kursları.
hesabın var mı? giriş yap