şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
 • çiçeği burnunda bir bilgisayar mühendisi olarak bu alandaki her türlü işi yapmaya hazırım. öğrenmeye açığım. işe ihtiyacım var. hali hazırda web alanında bir miktar tecrübem mevcuttur. ama kendimi kısıtlamak istemiyorum. yeter ki iş olsun.

  lokasyon: istanbul
 • istanbul avrupa yakasında garson olarak çalışmak istiyorum. çok pratik ve hızlıyım. çalışkan ve sorunsuz bir garson arayanlar bir yeşil kadar uzağınızdayım.
 • kısa süreli otomasyon kurulum işleri veya elektrik otomasyon gemi otomasyonu tamirat tadilat işleri için olabilir. 1 aylık süreç için çalışabilirim. ücret 2 bin dolardan az olmamak kaydıyla.
 • ısparta'da yarı zamanlı iş arıyorum. türkçe öğretmeniyim. edebiyat, kitaplar(özellikle roman) üzerine bilgim var. daha önce otellerde extracı olarak çalıştım. bir yandan senaryo ve roman yazdığım için yarı zamanlı çalışabilirim.
 • tekrardan merhabalar, bu sefer daha büyük haberlerle geldim.
  bu ilan, yazılımcılar (özellikle .net) ve qa'ler içindir.

  (bkz: #87347610) bu ilanın devamı olarak çalıştığım authority partners firması, 7 kasım'da istanbul taksim divan otelde, üç günlük bir işe alım etkinliği yapacak.

  official duyuru: https://www.facebook.com/…919461775/?type=3&theater

  ben işe alımcı değilim, aynı sizin gibi yazılım geliştiriciyim ve orada olacağım.
  beklediğimiz katılım 150 civarlarında, divan'a kaç kişi sığabilirsek mümkün olan herkesi etkinliğe almak istiyoruz. katılım ücretsiz.

  üç günlük bu event'te firmanın ağır topları da bulunacak.
  aradığımız şeyler özetle:
  - çok güzel .net / yazılım ya da qa / testing bilgisi, ne kadar fazla biliyorsanız o kadar iyi.
  - gerçekten harika bir ingilizce. takır takır konuşmalısınız. tüm dünya milletlerinden çalışanlar / müşteriler olabilen bir firma. ben okuyorum ama konuşamıyorum olmaz. "ben çat pat ehe" olmaz. günlük iletişim kurabilecek seviyede olmalısınız.
  - güzel, dopdolu bir cv. senior arıyoruz. junior arkadaşlarla ilgili proje yapılması için birtakım düşünceler var, ama bu etkinlik tamamen senior, işini çok iyi bilen yazılımcılar / qa'ler için.

  aramadığımız şeyler:
  - ırkınız
  - cinsiyetiniz
  - yaşınız
  - öğrenim durumunuz
  - medeni durumunuz
  - gözünüzün üstündeki kaş

  kısaca işinizde iyiyseniz, sizi de bekliyoruz.
  firma boşnak kökenli bir amerikan firması. hq irvine california, operasyon merkezi saraybosna. istanbul'da ikinci bir operasyon merkezi açma planları var. şimdilik türkiye'deki çalışanlar (yaklaşık ~10 kişi, takribi yarısı bir seneyi devirdi, ben ilk girenim) remote olarak uzaktan çalışıyorlar.

  firma crossover tarzı bir proje pazarlama şirketi değil, tam anlamıyla bir it şirketi. sabah scrum'lar yapılıyor, takım lideriniz var, çözmeye çalıştığınız problemde pair programming yapmaya gelen bir dolu güzel insan var. var da var.

  elbette çok fazla sorunuz vardır, dolayısıyla buyrun 7-8-9 kasım'da istanbul taksim divan otel'deki etkinliğimize misafir olun, elimizden gelen hepsini yanıtlayalım!

  etkinliğe firma kurucularımızdan bir tanesinin de katılacağını ekleyeyim.
  önceki tüm ilanlar için: (bkz: ekşi sözlük iş ağı/@mith)
 • yardım et sözlük!

  part time iş arıyorum, freelance editörlük yapabilirim.
 • 6 yıl saha tecrübesi olan bir adet yüksek inşaat mühendisiyim. kaba, ince, çevre düzenleme, cephe işi olabilir. istanbul içi veya dışı önemli değil benim için, 1 senedir işsizim. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
 • görsel iletişim mezunuyum. grafik tasarım, video kurgu ve fotoğraf alanlarında iş arayışındayım. bir de şansımızı sözlükte deneyelim. şu an kendi işimi yapmıyorum, yapamıyorum ama hevesim hala ilk günkü gibi.
  edit:imla
 • 6 yıla yakın türkiye'nin en büyük telekomünikasyon firmalarından birinde çağrı merkezi takım liderliği, supervizorluğu, operasyon müdürlüğü deneyimim mevcut olup, izmir ili için iş aramaktayım.
 • halihazırda istanbul üniversitesinde hukuk okuyan ama reklam ve pazarlama sektöründe çalışmak isteyen 23 yaşında bir kimseyim.digital marketing ,monetization ve adswords eğitimlerini tamamladım.ailevi durumlardan mütevellit çalışıp para kazanmaya ihtiyacım var,yardımcı olursanız minnettar kalırım.