şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
  • yeni bir markanın kurumsal kimlik çalışmalarını hızla üretebilecek, proje bazlı olarak sürekli çalışabileceğim, alanında deneyimli, yetenekli ve yaratıcı, artdirektör seviyesinde grafik tasarımcı bir ekip arkadaşı arıyorum. birlikte hızlı ilerleyebilmemiz için izmir’de ikamet etmesi gerekmektedir. zaman kısıtım olduğundan beraber çalışacağım arkadaşla bugün anlaşma sağlamam gerekiyor. ilgilenen arkadaşlar mesaj kutumu yeşillendirirlerse derhal geri dönüş sağlayacağım.

edit: bir takım arkadaşı buldum. ilgilenenlere teşekkür ederim.
  • yok mu ankara da bilgisayar mühendisi arayan firma.
    not: 1 yıllık iş deneyimim vardır.
  • işsiz kardeşlerim, sizinle bir iş ilanını daha paylaşmaktan mutluluk duyar, daha önce paylaştığım 28238 ilanda olduğu gibi okumadan, ilan sahibi benmişim gibi bana mesaj atmamanızı yüce allah'tan niyaz ederim. neticede okuduğunu anlamak da iş bulmak için önemli bir meziyet.

"10 yıllık bir çok güzel firma ile çalışan ve çalışmaya devam eden, dinamik ve butik prodüksiyon şirketimize çalışma arkadaşları arıyoruz. bu sektörde deneyimin olabilir ya da olmayabilir ama öğrenmeye açık kendine güvenen yeni fikirlere açık ve trendelere hakim, kendini geliştirmek isteyen, sorunları çözme konusunda heyecanlı, iş bitirici ve en en önemlisi işi zamanında doğru şekilde teslim etme sorumluluğunu taşıyan biri olduğunu düşünüyorsan cv ni bize mail atarak iletişime geçebilirsin;

aradığımız özellikler;
    -video ve fotoğrafa ilgili, çekim ekipmanlarına hakim
    -video kurgusu ve fotoğraf düzenleme konusunda bilgi sahibi

mail için ; info@moderntimespro.com"
  • yazılım mühendisi/programcı - ankara-
    - c# , javascript
    - en az 2 yıl tecrübe sahibi
    - cbs kavramına ve programlarından en az birine hakim (esri tercih sebebidir)
    - esri arcmap, openlayers, postgis konularında bilgi sahibi

temel ihtiyaç duyulan özellikler bunlar, ilgilenenler mesaj atarsa cv için mail adresi vereceğim. (çaylaklar da erişebilir)
  • bir arkadaş için yazıyorum.

yeni mezun inşaat mühendisi
    yer: antalya

iş öğrenme önceliği var. bir kaç yerde çalışmış ama iş öğretme niyeti yokmuş işverenin...

yurt dışı da olur, ülke önemsiz.
  • endüstri müh. 3. sınıfım. 3 yıldır editörlük yapıyorum(genel olarak ingilizce içerik çevirisi ve ufak tefek video üretimi) uzun dönem staj ya da freelance olarak yapabileceğim bir iş arayışındayım.

kadıköy
  • özel medikal firmamızda bilkent hastanesinde çalışacak diyaliz teknikeri aramaktayız. hastaneye yakın olursa da tadından yenmez. kafa insanlarız ama işimizi de ciddiye alıyoruz. kisa bir öz geçmiş ve iletişim bilgilerini mesaj atarsanız kesin geri dönüş yaparız. çaylaklar da mesaj atabilir efendim.
  • 10 yıllık iş hayatıma ekonomik yetersizlikler sebebiyle son verildi. mücevher fotoğraf çekimi ve photoshop alanında tecrübem var fakat evden yapabileceğim ufak bir ekstra gelir olacak bir iş arıyorum. dekupe photoshop işleriniz için yeşillendirebilirsiniz.
  • psikolog
    ankara'da yarı zamanlı, psikoloji ile alakalı hernagi bir iş arıyorum.
  • kendi diyetisyenim için yazıyorum. kendisi baya başarılı bir diyetisyen.

“beslenme ve diyetetik mezunuyum ve 2 yıllık mesleki tecrübem var. aktif olarak zayıflama alanında çalıştım. bariatrik cerrahide beslenme uzmanlık alanım. televizyon tecrübelerim oldu. kendimi kamera karşısında rahatlıkla ifade edebilmekteyim. istanbul’da iş aramaktayım.“