şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
  • aşağıya linkini bıraktığım şekilde svg formatta badgeler yaptırmak istiyorum. illustrator arkadaş arıyorum.

iş şu anda yapılmayacak ama en kısa sürede yaptıracağım. toplamda 50ye yakın aynı formda, içeriği farklı şekilde badge yaptıracağım. içeriklerini yazıyorum şu anda. ister toplu halde (ortalam 50 adet için) ister adet bazlı fiyat teklifinizle ve eğer varsa dribbble ya da behance portfolyonuzla yeşillendirmenizi bekliyorum.

örnekler——

https://www.123rf.com/…man-vector-illustration.html
    —-
    https://tr.pinterest.com/pin/507499451744207749/
    —-
    https://dribbble.com/…ts/1900644-land-of-nod-badges
  • minimum 3 yıl tecrübeli ".net developer&sharepoint expert" arayışımız bulunmakta.

lisans: bilgisayar mühendisliği/yazılım mühendisliği (ikisinden biri olmak zorunda)

düzgün şirket, düzgün çalışma koşulları, düzgün ücret ve yan haklar.

yüksek lisans yapmış/yapan/yapmayı düşünen adaylar öncelikli.
  • google’a reklam veren ve sektördeki rakiplerinden saldırı yiyen iş insanları bana ulaşabilir.
  • 1 yıl önce burda işsiz olduğum için yakınıyordum. çok zor zamanlardı. şimdi çalışıyorum yine yakınıyorum. daha fazla harcadığım için yine parasız geziyorum. üstüne insanlarla uğraş dur.

mandıra filozofu olmama ramak kaldı.
  • abd'ye, özellikle dünyanın 5. büyük ekonomisi olan california'ya ürünlerini ulaştırmak, bayi ağı kurmak isteyenlere hitaben california'dan yazıyorum:

türkiye'de büyük ve orta ölçekli firmalarda ihracat alanında çalıştım ve yöneticilik yaptım(ihracat, iş geliştirme, uluslararası satış müdürlüğü vb. ).

tr'de son çalıştığım şirketin ihracat cirosunu yaklaşık %80 oranında arttırdım bir senede, birçok ülkeye bayilik verdim.

eğer ürünlerinizin abd pazarına hitap ettiğini düşünüyorsanız ve tabi pazara giriş giderleri için bütçeniz* mevcut ise birlikte ilerleyebiliriz.

*: türkiye'de çok yaygın olan ancak hiç iş yapmadığına şahit olduğum x birim sat y birim komisyon senin olsun yapısında bir çalışmaya sıcak bakmıyorum. bu formüle dahil edilebilecek binlerce ürün var ancak sahip olduğum yetenek, zaman ve imkanların(fırsat maliyeti) kıymetli olduğunu düşünüyor ve bu işi profesyonel olarak yapmayı tercih ediyorum. ayıracağım zaman & efora, doğabilecek marketing giderlerine paralel belirlediğimiz bir bütçe ile markanızı, ürünlerinizi abd pazarına açabilir, somut adım ve verilerle ilerleyebiliriz.

eğer detaylı bilgi almak isterseniz bana sozluk.is.agi@gmail.com adresinden telefon numaranızı dahil ederek ulaşabilirsiniz.

firmanıza rekabet analizi, ihracat metodolojisi, anti-damping ve diğer ihracat bariyerlerinin tesbiti, ticari istihbarat, pazar araştırması, ticari risk ve fırsatların tesbiti, uluslararası satış, e-ticaret konularında destek verebilirim.

teşekkürler.
  • küçükyalı bostancı civarında bir apartman terasında mahsur kalan kedi için 5-6 metre yüksekliğe yiyecek temini (bir yumurta falan) yapmak gerekiyor. iş ağına yazdım çünkü bunu saatler içinde gerçekleştirebilecek atışta (sapan varsa olur ya da kol gücü ya da daha teknolojik bişeyler) başarılı kişiye bira ısmarlanacak gibi düşünebiliriz.
  • bir dergi bünyesinde istanbul içinde ikamet eden, tercihen iletişim fakültesi ya da diğer bölümler olabilir üniversite öğrencisi olan ve ayda 5-6 röportaj gerçekleştirebilecek fotoğraf makinası kullanmayı bilen freelance arkadaş aranıyor.

1- mesaili işi yok ofis yok.
    2- röportaj konukları dergi tarafından ayarlanacak.
    3- çalışacak arkadaşa gün ve saat bildirilir röportaj yerine gider hazırlanan soruları sorar deşifresini yapar görsellerini çeker gönderir. iş tam olarak budur.
    sözlük dışı: info@sosyalus.com
  • daha önce verdiğim bir ilanı tekrarlamak istediğim ağ.
    daha önceki ilanla birkaç arkadaşla çalıştık, bazılarıyla devam ediyoruz.

işle ilgili detayları vereyim. öncelikle bazı belirsizlikler var. işin süresi geleceği belli değil en temelde bunu lütfen aklınızda bulundurun başvururken. tek bir iş tipi de yok başka başka işleri, yapmak istemenize göre, zaman zaman paslayabilirim size.

işler için genel beklentiler;
    - bilgisayar başında vakit geçirmekten sıkılmayan
    - (iş olduğunda) haftada en az 20 saat çalışabilecek ( olmadığında uzun süre iş de alamayabilirsiniz.)
    - temel bilgisayar bilgisine haiz
    - iletişim sıkıntısı olmayan (internet erişimi olan ve genel olarak mesajlara cevap verebilecek)
    - dokümanları okuyup kendi anlayabilecek
    - internet hızı kötü olmayan
    - şu anki işler için gerekli değil ama ilerdekiler için gerekli olması durumunda orta veya üstü ingilizce bilgisi

iki üç ay boyunca haftada en az 3-4 gün sürekli iş olmasını öngörüyorum. istediğiniz saatte girip yapabileceksiniz muhtemelen (bunların hepsi öngörü, ihtimal. kesinlik veremiyorum) .

bu işleri sizle beraber ben de yapıyorum/yapacağım. size yaptığınız işler için iş bazlı ödeme yapacağım. saatte ortalama 8-12 tl kazanacaksınız muhtemelen. ben sizin yaptığınız x tl'lik işin 10 tl'sini size verip x-10 tl'sini alacağım gibi mesela. bu size işi paslamam, anlatmam, yardımcı olmam, bu ilanı yazmakla uğraşmam gibi şeylerin ederi karşılğında bence. ya da vergi riskiyle benim kalmam vs vs. bunu etik bulmayacak arkadaşlar yazmayabilirler (ilk ilanda böyle bir eleştiri almıştım.)

şartlara uyduğunuzu düşünüyorsanız mail atabilirsiniz. mailden sonra yönergeleri atacağım 24 saat içinde okuyup döneceksiniz. teamviewer ile bilgisayarınıza bağlanıp (önce siz benimkine) kısa bir quiz yapacağım ve başlayacaksınız.

iş garantisi veremediğimi tekrar tekrar hatırlatıyorum. (bir hafta da sürebilir, farklı farklı işlerle birkaç ay da. bilemiyorum) ayda 500-1000 tl arası para kazanmak isteyen ve boş vakti olan öğrenci arkadaşlara daha uygun olabilir gibi.

yeterince açık yazdığımı düşünüyorum. lütfen öylesine mail atıp birbirimizin vaktini almayalım. hemen başlayabilecek arkadaşlar yazarsa sevinirim. bir iki gün içinde bu durumu netleştirmek istiyorum. 1-3 arası kişiyle anlaşmayı düşünüyorum.

mail: sabanfuzuli@hotmail.com. cv gönderebilirsiniz ya da kendinizden kısaca bahsedebilirseniz sevinirim. yaş okul şehir vs.

elimden geldiği kadar herkese cevap vermeye çalışacağım ama veremeyeceklerim şimdiden kusura bakmasınlar. ilerde tekrar ihtiyaç olunca da döndüklerim oldu. şartlar oluşursa ilerde de rahatsız edebilirim sizi (cv'niz havuzumuzda duruyorun amatörcesi yani :) )

edit: is tanimiyla ilgili sorular geliyor. bir iki tur is var. kurumlarin harita ve fotolarini degerlendirmeyle ilgili isler. genel olarak basit ve herkesin yapabilecegi isler

edit2: simdilik yeterli başvuru oldu gibi. yazanlara cevap verecegim. bundan sonra yazacak arkadaslara donemeyebilirim

silikon vadisi, estonya ve odtü teknokent’teki ofislerimizde geliştirdiğimiz online eğitim projemiz kurslab için deneyimli eğitmenler arıyoruz. kısaca şartlarımız şunlar:
    • üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da
    • alanında uzman,
    • temel bilgisayar becerilerine sahip, teknoloji ile ilgili, aktif internet ve bilgisayar kullanıcısı olmak.
    başvuru ve detaylı bilgi için www.kurslab.com veya 0850 532 5877 telefondan bize uşabilirsiniz.
  • aile şirketimizde çalışmaktan mutsuzum.

iyi derecede ingilizcem var ,ne iş yapabilirim diye düşünüyorum.

lokasyon : antalya