• istanbul avcılar'da kurumsal bir firma için yurt dışı fuarlarda kullanılmak üzere bir sunum hazırlanacaktır. konu hakkında bize yardımcı olacak kişi ya da kuruma ihtiyacımız var.
  • bu tarz çizim yapabilecek olanlar yeşillendirsin lütfen.
  • freelance yazarlık (senaryo) yaparım, tanıtım filmlerinde boy gösteririm, kameramanlığım iyidir, üstelik ankara'dayım diyenler bana ulaşabilir.
  • daha önce verdiğim bir ilanı tekrarlamak istediğim ağ.
    daha önceki ilanla birkaç arkadaşla çalıştık, bazılarıyla devam ediyoruz.

işle ilgili detayları vereyim. öncelikle bazı belirsizlikler var. işin süresi geleceği belli değil en temelde bunu lütfen aklınızda bulundurun başvururken. tek bir iş tipi de yok başka başka işleri, yapmak istemenize göre, zaman zaman paslayabilirim size.

işler için genel beklentiler;
    - bilgisayar başında vakit geçirmekten sıkılmayan
    - (iş olduğunda) haftada en az 20 saat çalışabilecek ( olmadığında uzun süre iş de alamayabilirsiniz.)
    - temel bilgisayar bilgisine haiz
    - iletişim sıkıntısı olmayan (internet erişimi olan ve genel olarak mesajlara cevap verebilecek)
    - dokümanları okuyup kendi anlayabilecek
    - internet hızı kötü olmayan
    - şu anki işler için gerekli değil ama ilerdekiler için gerekli olması durumunda orta veya üstü ingilizce bilgisi

iki üç ay boyunca haftada en az 3-4 gün sürekli iş olmasını öngörüyorum. istediğiniz saatte girip yapabileceksiniz muhtemelen (bunların hepsi öngörü, ihtimal. kesinlik veremiyorum) .

bu işleri sizle beraber ben de yapıyorum/yapacağım. size yaptığınız işler için iş bazlı ödeme yapacağım. saatte ortalama 8-12 tl kazanacaksınız muhtemelen. ben sizin yaptığınız x tl'lik işin 10 tl'sini size verip x-10 tl'sini alacağım gibi mesela. bu size işi paslamam, anlatmam, yardımcı olmam, bu ilanı yazmakla uğraşmam gibi şeylerin ederi karşılğında bence. ya da vergi riskiyle benim kalmam vs vs. bunu etik bulmayacak arkadaşlar yazmayabilirler (ilk ilanda böyle bir eleştiri almıştım.)

şartlara uyduğunuzu düşünüyorsanız mail atabilirsiniz. mailden sonra yönergeleri atacağım 24 saat içinde okuyup döneceksiniz. teamviewer ile bilgisayarınıza bağlanıp (önce siz benimkine) kısa bir quiz yapacağım ve başlayacaksınız.

iş garantisi veremediğimi tekrar tekrar hatırlatıyorum. (bir hafta da sürebilir, farklı farklı işlerle birkaç ay da. bilemiyorum) ayda 500-1000 tl arası para kazanmak isteyen ve boş vakti olan öğrenci arkadaşlara daha uygun olabilir gibi.

yeterince açık yazdığımı düşünüyorum. lütfen öylesine mail atıp birbirimizin vaktini almayalım. hemen başlayabilecek arkadaşlar yazarsa sevinirim. bir iki gün içinde bu durumu netleştirmek istiyorum. 1-3 arası kişiyle anlaşmayı düşünüyorum.

mail: sabanfuzuli@hotmail.com. cv gönderebilirsiniz ya da kendinizden kısaca bahsedebilirseniz sevinirim. yaş okul şehir vs.

elimden geldiği kadar herkese cevap vermeye çalışacağım ama veremeyeceklerim şimdiden kusura bakmasınlar. ilerde tekrar ihtiyaç olunca da döndüklerim oldu. şartlar oluşursa ilerde de rahatsız edebilirim sizi (cv'niz havuzumuzda duruyorun amatörcesi yani :) )

edit: is tanimiyla ilgili sorular geliyor. bir iki tur is var. kurumlarin harita ve fotolarini degerlendirmeyle ilgili isler. genel olarak basit ve herkesin yapabilecegi isler

edit2: simdilik yeterli başvuru oldu gibi. yazanlara cevap verecegim. bundan sonra yazacak arkadaslara donemeyebilirim
  • aile şirketimizde çalışmaktan mutsuzum.

iyi derecede ingilizcem var ,ne iş yapabilirim diye düşünüyorum.

lokasyon : antalya
  • network bilgisi : ccna duzeyinde. switched, routed port nedir bilen. paketin yasam dongusunu az bucuk bilen.
    security bilgisi : firewall'da kural girmis az bucuk security literaturunden haberdar.

cyberark konusunda iceride egitim verilecek. bir sure musteri lokasyonunda konumlanacak. sonra merkeze cekilecek.

lokasyon : ist / umraniye
    varsa boyle biri yesillendirsin.
  • programcılık mezunuyum, bu dönem okuduğum 2. üniversitem üzerinden polonya'da erasmus yapıyorum şu anda avrupa'da herhangi bir yerde yazılım işi bulursam o ülkenin çalışma vizesine başvurup kalmak istiyorum. özellikle polonya, almanya, irlanda, hollanda, iskandinavya'da yetiştirilmek üzere yazılımcı arayan şirket sahibi veya şirketinde açık olan kardeşlerime duyurulur.
  • gazeteciyim, iş arıyorum.
  • ek gelir olarak özellikle akşam 6dan sonra evimden yapabileceğim bir iş teklifiniz varsa ,mesaj atınız.kelime başına 1 kuruş verip sayfalarca makale yazdırmaya çalışan kan emiciler hariç.
  • ' bir şeyler yazma ' üzerine işleriniz varsa ve kelimelerle arası iyi olan birini arıyorsanız, ben burdayım, bir yeşil kadar uzakta!
hesabın var mı? giriş yap