şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: entry nick uyumu)

debe editi: unutmayin unutturmayin #44722585
  • ticari bir alanda ilerleyip kaynakları yaratıp ekşi sözlüğün gücünden faydalanarak kendi içinde yazarları ile sadece ekşi sözlük yazarları ona buna yazarım mantığından sıyrılarak üretmenin zamanı geldiğini gösteren platform.

burada hiç kimsenin farkında olmadığı bir güç var ve türkiye'de bunun potansiyeli fazla.
    tabi biz burada ekşi sözlük kimliğini değil daha fazla bu kimliğin bize sunduğu yazar ayrıcalığını kullanıcağız.

başak beyden beklentimiz yok hadi bize şunu yap demekten ziyade ortaya konulunca planlarımız netleşince sadece ricamız olabilir.

- ticaret ilk öncelik
    - yazarların olacağı bir alandan işe al-işte çalış
    - proje yönetimi -yatırımcı buluşturma

en basit söylem ile önce biz bize yeteriz sonrasında herkese yeteceğiz.

pm'den yazarların birbirleri ile fikir görüşünde bulunması ve bazen desteğin iş gücüne aksettirilmesi legal platformlara taşınmalıdır.
    edit; planlarınız ya da şirketiniz, dinamiklerin farkında olmadığı için işlevsel olmaktan uzaklaşır ve objektif bir göz ile sizi hayallerinize yaklaştıran işinizi geliştiren,projelerinize yatırımcı olacak,yol haritası gösterecek kişilere ihtiyaç duyarsınız işte o zaman ekşi sözlüğün faydalarını görmeyi imkan sağlar.

edit; düzeltme ve yenileme.
  • (bkz: cidden destekliyorum)
    (bkz: geyik diye başlar verimli olur belki)
    not: mümessil olarak katılacağım platform. ( ilaç mümessili değil amk) özellikle hazır giyim ürünleriniz için yurtdışından müşteri bulur, sipariş alır, yükleme bitene kadar iletişimi sağlarım. karşılığında da her yüklemeden komisyonumu alırım. varsa ilgilenen yollasın mesajını, konuşalım.
  • birlikten güç doğar kafasına bağlı kalaraktan, belirli işler konusunda tecrübeli, bilgili kişilerin birbirlerine soru ve çözüm bulabildiği bir ufak, kapalı, sub-etha bir forum olsa fena olmaz.
    yani +1'imle desteklediğim platform hedesidir.
  • benim de desteklediğim platform. yalnız burası türkiye. bir hevesle başlanılan şeyler genelde hüsranla sonuçlanır.
  • hijyene verdiği önem kadar kullandığı eşyaları da özenle seçen dört mevsim elit bir beyfendi olmak için günde elli dokuz dakikamı seve seve ayırabileceğim platform. her gün on video az izlesem sadece ssg kaybeder.
  • sosyal projelere ortaklık sağlayabileceğim platformdur.
  • umarım geyiklerle dolmaz burası diyerekten desteklediğim platformdur. güzide bir mühendis olarak yeni fikirlere açığım. zaten böyle köle gibi çalışarak bir yere varamayız. daha dün eşimle de konuştum ve bana dedi ki "risk almazsan öyle maaşlı çalışmaya devam edersin." risk alalım batarsak da vicdanımız rahat olur gençler.
  • işe bir network oluşturarak başlanabilir. duyurular ve bilgi akışı ile yardımlaşma destek ve fikir alışverişi sağlanabilir. çiçeği burnunda arge ci olarak benden de destek.