şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: maaş.avi)
  • (bkz: casting couch)
  • iş yerlerinde ekşi sözlük yasaklı olan firmaların vereceği ilan olmalıdır. düşünsene buradan bulduğun çalışan, muhtemelen çalışma saatini sözlükte dolduracaktır.
  • nijerya'da tam zamanlı çalışacak elektrik mühendisi aranıyor. şartlar iyi, maaş iyi, hava iyi, su iyi. şaka değil.
  • güzel ve işe yarar ilanlar olabilir.
    sonrasını da düşünmüyor değilim şimdi. eleman alıcaksam, buradan ilan versem. lan adam bana yine burdan nick altından saydıracak, e ben de adamı kovacam.

ilk ciddi ilanı ben vereyim yine de:

şehir plancısı, son sınıf öğrencisi ya da yüksek lisans öğrencisi. boşta adam olmasın. okusun yani.
    parça başı iş ya da stajyer maaşı vs. isterse anonim olarak da yapabilir işi evden. paypal ya da başka bişeyle parasını alır.

aranan: şehir plancısı
    tecrübe: son sınıf öğrencisi / yüksek lisans öğrencisi
    okul: itü olursa güzel olur.
    yer : istanbul
    maaş: yok. parça başı. sabit isterse stajyer olur tanışmış oluruz.
    yaş: benim kadar yaşlı olmamalı. 20lerin başı iidir. ağaç yaşken eğilir.
    sektör: gayrimenkul geliştirme/yatırım
    yapılacak iş: saha analizleri, piyasa araştırmaları vs.
    ciddi bir iş ilişkisi de olabilir gençler, yardımcı olurum size.
  • iş arayan grafiker arkadaşlar bir cv sallasın.

nerminnazorhan@gmail.com
  • "kalkınma bakanlığına sınavla planlama uzman yardımcısı alınacaktır" kalkınma bakanlığı sayfası

burada iktisat, işletme, maliye, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, hukuk, inşaat mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği, harita mühendisliği bölümlerinden yeterli puan alanların başvurabileceği sınavlar var, bölüm mezunlarına ve ilgilenenlere duyurulur.

https://www.facebook.com/…/posts/1552245425014061:0

edit: "bu tür devlet ilanlarının hepsi memurlar.net adresinde bulunuyor, en rahatı toptan oradan takip etmek" dedi iwillshowyouwhatitmeans
  • yeni mezun bilgisayar mühendisi iş arıyor. acildir. bir yardım please.
  • 1- en az 1 yıllık tecrübeye sahip, geliştirdiği projeleri referans olarak gösterebilecek; ios developer aramaktayız.

2- yine en az 1 yıllık tecrübeye sahip ui/ux alanında çalışmış, web ve mobil tasarımlar çıkarabilecek ve referans sunabilecek grafikerler aramaktayız.

yerimiz ümraniye/istanbul'da.

başvurular için: hr@qualesoft.com