şükela:  tümü | bugün
  • ben varım dediğim veritabanıdır.
    ayrıca kamp diyince aklına doğa vs gelmesi lazım insanların, seks ve organ mafyası değil.
  • kamp hadi daha da doğrusu çadır konaklamalı kamp eğer altınızda araba olmadan yapacağınız bir aktivite ise oldukça ağır şartlara sahip olabilir(parkurda yürüme mesafesi zorluğu dolayısıyla kondisyon, yaban hayvanı, karadeniz gibi yerlerde değişken hava şartları). bu nedenle arkadaşın çok çok iyi seçilmesi gerekir (yine kondisyon, outdoor survival bilgisi, kişilik uyumu) başınıza gelebilecek kötü olaylarda güvenemeyeceğiniz bir arkadaş ile kamp deneyimi keyiften çok bir eziyete dönüşebilir, tercübeyle sabittir.
  • buna katılacak olan yazarlara sesleniyorum. marmaris çubucak orman parkın gidin. çocukluğum orda geçti. hey gidi günler beee. doğası ve denizi çok güzeldir.
  • uludağ olur yedigöller olur. yalnız haziran, temmuz aylarında gidelim. teleskop benden, çadır sizden, gece aydınlatmaları ve müzik sistemi benden. yemeğe karışmam korku hilayeleri benden. ayı kovucu özelliğine sahip horlaması olan yazmasın.
  • şimdilik gruba katılmayı es geçip, bursa eşrafına 4x4 üm ve ekipmanlarım ile selam ederim, bi yeşil uzağınızdayım.
    yeşillendirin off roadlara, kamp ateşlerenine doyamayalım.
  • izmir de ikamet edenler için varım dediğim başlık. sık sık giderim kamplara bir iki kamp yemeği tarifi ve güzel bir kahve artı sohbetim ile dahil olurum. hatta toplanıp gitsek güzel muhabbet döner.
  • (bkz: böbrek çaldırmalık arkadaş veritabanı)*

nasıl cesaret ediyorsunuz böyle şeylere anlamıyorum.
  • bir üst boyuta taşıyıp yanına bisikletini de ekliyorum.

lokasyon: şimdilik tekirdağ.

not: bisiklet trek 7.3 fx, kamp malzemesi mevcut, uzun tur tecrübesi hallice. günlük 90-150km arası gidebilirim.