şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğün en bilgi dolu (bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler) başlıkları ve en zıpır başlıklarından ve bu başlıklara girilen en çok şükuyu almış entry'lerden oluşan(artık on yirmi yüz kaç tane olursa) bir kitap yayınlansa çok güzel olabileceğini düşünüyorum. hem anı olarak saklarız hem de sözlüğün popülerliği açısından imajı açısından güzel olur. hatta sözlüğün tamamını kapsaması açısından çaylak entry'lerinden bile faydalanılabilir. kitabın gelirlerini de belirleyeceğimiz bir kuruma bağışlayabiliriz.

sanırım vakti zamanında (bkz: ekşi sözlük kitabı) adında bir hareket olmuş. oluşumun da başını ssg çekmiş. ama bu kısıtlı kalmış ve devamı gelmemiş. sadece ekşi sözlük zirvelerinde katılımcılara dağıtılmış. yeni bir baskı yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorum.
  • desteklediğim kampanya. imza töreni felan da olacak mı? fularımı takıp gelirim.*
  • çok güzel kampanya, bu sitede kafa açıcı bir çok başlık, konu, tartışma var. ülkenin kültür seviyesini arttırabilecek, kutsal bilgi kaynağı olan ekşi sözlük kitabı herkesin faydasına olur.

hiç kimseye olmazsa, gençlere hitap etsin onlara yardımcı olalım yine yeter. umarım gerçekleşir.
  • cinsel ve siyasi entry’ler gereği piyasadan toplatılacak olan kitaptır. maşallah sözlük çapulcu ve gecede 16 postacı yazarlarla dolu.
    muhabbetler iyice ergene bağladı
  • evet hemen yapilmali ve bos yere daha fazla ağaç kesilmeli. destekliyorum. (!)
  • otostopçunun galaksi rehberi'ndeki gibi (ki sözlüğün ilham kaynaklarından biridir) bir interaktif kitap/sözlük olacaksa neden olmasın?
  • son bir kaç seneki kötü içerikten ancak tuvalet kağıdı olur.
  • her yazara da bir köşe yazısı yazarlığı verilsin
  • sozlukte cok iyi ve asil sozluk jargonunu olusturan yazarlarin 1. ve 2. nesil hicbiri yok. simdi yayinlansa yayinlansa sozluk musfettesi yayinlanir.

eger backup varsa o donemdeki hali yayinlanirsa ilgi cekici olur. yoksa su andaki haliyle birseye benzemiyor.