şükela:  tümü | bugün
  • başlık: x'ten y'ye tavsiyeler

entry: z olun. gerisi gelir zaten.

yapmayın etmeyin. yıl 2012 lan..
  • maaşı x olanların y olması
    x olup y biterken z yapmak
    bilmemkimin bilmemkime verdiği ayar
    bilmem ne deki inanılmaz mantık hatası
    bilmem ne denince akla gelenler
    bilmem ne yapacaklara tavsiyeler

artık baymakta olan klişeler ve ekşi'yi kreşe çeviriyor. nerede o pena entryleri nerede şimdikiler.
  • (bkz: nutella)
  • rakı içen, pes oynayan, star wars seven, amuda kalkan, amuda kalkıp bir gözü kısık bakarak cine 5 şifresi çözen kadın başlıklarına "nikahı basacağım kadındır" yazmak, bu klişelerin şahbabasıdır.

nikahı basacakmış, sdfgfds cnm bsktr gt pls :))
  • ünlü bir kişinin aldığı maaşın basına yansımasının ardından bu maaşı hakedip,haketmediği tartışması.arkasından gelen en bilindik klişe;

''günde 10 saat taş taşıyıp 800 lira maaş alan adam varken böyle bir maaşı bu adam nasıl alır yhaa,bu ülkeden gitmek istiyorum ben yhaa,biz böyle bir toplumuz işte yhaa''

şu ifadeleri kullanan adamlara direk troll'lere ekliyorum artık.tek bir entry üzerinden genelleme yapmaktan ne kadar nefret etsem de...
  • kedi ile ilgili girilen, yapmacık şirinlik içeren entrylerin genellikle dünün en beğenilenlerine girmesi.
  • (bkz: x turnusolu)
  • son zamanlarda iyice ayyuka çıkan "edit: imla" bu klişelerin başında gelir.
  • sürekli kendini tekrar eden ve tahammülsüzlüğün zirve yaptığı ateist-dindar tartışmaları.
  • "x'in y olduğunu sanan malları/cahilleri/(bilimum hakaretler)i görmemizi sağlayan z'lerdir."