şükela:  tümü | bugün
  • mantıklı bi veritabanı. isteyip de gidilemeyen çok konser var.

istanbul üsküdarda ikamet ediyorum. canlı müzik hastası olduğum için fazla tür ayırt etmem. türkçe olması önceliğimdir ama.
  • elektronik müzik konserleri için kaydolduğum veritabanı.
  • mantıklı bir veritabanı. gidecek kişi bulamayıp içime oturan konser çok. pop olmayan türkçe ve çoğu yabancı tür ilgimi çekmekle beraber jazz-blues in ayrı yeri var bende.
  • 8 ocak at the gates istanbul konserine gidecek arkadaş arıyorum. çevremde hiç metal müzik dinleyen yok bana yoldaşlık etmek isterseniz yeşillendirin *
  • saçma ve gereksiz ekşi veritabanları içinde en çok işe yarayabilitesi olan ve canlandırılması gereken veritabanı.
  • bir bira ve konser bileti karşılığında gerekirse selda bağcan konserine bile gelebileceğimi belirteceğim.
  • canlandırılması gereken veritabanı.

#izmir - 8 mayıs 2018 pentagram konseri

katılmak isteyen yeşil ışık yaksın
  • 2-4 ağustos wacken open air için kaydolmak istediğim listedirr.

gidecek olanlar yeşillendirirse güsel olur.
  • varlığına gömü bulmuş gibi sevindiğim veritabanı.

13 temmuz cuma dorock xl mor ve ötesi konserine gelmek isteyenler yeşillendirsin. belki mini bir zirve olur, oradan şırdan yemeye gidilir, mor ve ötesi'nin en güzel şarkısı üzerine hararetli tartışmalar yapılır, kuşlar uçar, vapurlar geçer.
  • izmirde olanlarla gidelim demek isterdim ama izmirde konser olmuyor pek yerli gruplar hariç. olur da olursa beni de kayıt edebilirsiniz.