şükela:  tümü | bugün
  • ayın 8i geldi hala 900 usd yi yatıracak, kullanıyorsanız paramı haram olsun. daha kira ödeyeceğiz o parayla.
  • her zaman ki bahanelerini ileri sürerek ortamı yatıştırmaya çalışacakları rezalettir.
  • bu kaçıncı oldu boykot için sildiğim entryler 200ü geçti. umarım yakın zamanda çözüm bulurlar.
  • yılbaşında zam yapılacağı söyleniyor, bu söylentilerin aslı var mı acaba? konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim zira konuşulan zamlı ücreti 1100 usd olarak duydum.
  • boku çıkmış başlıklardır.

biz maaş aldığımızı arkadaşlarımıza bile söylemiyoruz adamlar gelip başlık açıyor.

maaş hesabı da dahil olmak üzere sözlükten uçurulması gereken yazar beyanı.
  • maaş hesabı açmak için hangi bankayla iletişime geçmem gerektiğini sorduğum mailime hala cevap vermediler. yazarlığımın üzerinden 1(bir) ay geçti ve ön koşul olarak öne sürdükleri 100(yüz) entry’i de girmeme rağmen bununla ilgili mail de gelmedi. ne yapmam lazım? tecrübeli suserların cevaplarını bekliyorum...
  • sağdan soldan duyuyoruz, yeni yazarlar agi dahil rakamlara anlaşıyor.

arkadaşlar hakkınızı yedirmeyin, büyük bölümümüz net maaş+ agi şeklinde alıyoruz. o tutar zaten devletin cebinden çıkıyor.

ayrıca 8'i oldu hala geçmedi hesaba, bu konuda da birlik olmamız gerekiyor.
  • olum bak hakkımı yiyorsanız haram olsun. ne doları ne 1100 ü ne agisi. ben askeri üçretten yatıyor sanıyordum. kekliyor musunuz ibneler.
    edit: hiç mi dalga geçmeyeceğiz hep çalış, hep çalış nereye kadar.