şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: katılmak isteyen çaylak yazarlar tarkovsky768@gmail.com adresine mail atarak katılabilirler.

(bkz: #62666959)

destek dolu mesajlar için teşekkür ederim.

böyle entryler yazarken nedense içimden merhaba demek geliyor.
    merhaba,

güzel bir heyecanla başlatmak istediğim bir kampanya. olay gayet basit. mektuplaşma olayını çok seviyorum. tanımadığım insanlarla bir şeyler paylaşmak iyi hissetmeme sebep oluyor. yeterince mektup arkadaşım var. olayın içinde ben yokum yani. istiyorum ki entel ekşiciler de birbiri ile mektuplaşsın.

başlığın altına entry giren yazarlara bir numara verip onları rasgele eşleştireceğim. dilerim güzel arkadaşlıklar kurup güzel güzel mektuplaşırsınız.

22:12 editi: mailler gelmeye başladı. ortalık biraz durulduğunda mektup arkadaşınızın kim olduğunu size ileteceğim.

edit 2: 7. sayfada kaldım. yaklaşık olarak 400 kişi mektup arkadaşı edindi. yoğunluktan dolayı mesajlara geri dönüş yapamıyorum. pazar gününe kadar hepsini bitecek.
  • destekledigim ama katilmayacagim kampanya. ozellikle universite okuyan gencler ve universiteye hazirlananlar icin cok faydali olacagini dusunuyorum. bir insan bir hayat demektir. her insan size farkli bir hayati ogretir. bu donemde ne kadar cok farkli kulturden arkadasiniz olursa hayati o kadar cok tanirsiniz.

edit: katilmayacagim cunku essek kadar adam oldum. ne birilerine hayati ogretebilecek iki cift lafim var ne de hayati ogrenmek icin yeterli enerjim.
  • desteklediğim nostaljik kampanya. ama kampanyanın tek katılımcısı mektupsever şahsım herhalde. dağılabiliriz.*

rkleme girdisi: bana yazacak olan sevgili mektup arkadaşım m. e. mailime dönüş yapmadığından mektup hüsran oldu.
  • (bkz: iys)
  • destekledigim kampanya.

posta kutusunda mektup gormeyeli cok oldu.
  • desteklediğim kampanyadır
  • el yazısını kendi bile okuyamayan benim gibi insanların destek vermemesi gereken kampanya. sonra, "sen anama mı sövdün, bacımı ne katıyon araya" gibi tepkiler alırım, ne olur ne olmaz. mailleşek derseniz her zaman.
  • hadi bakalım, 20 sene öncesine dönelim.
    leman dergisinin son sayfasında mektup arkadaşı arayan herkese yazardım o zamanlar.
    aynı tadı yakalamak ümidiyle desteklediğim kampanyadır.
  • neden olmasın diyerek katılmak istediğim kampanya.
  • azizim, mirim, kıymetli dostum vb. başlangıçlar yapıp aynı minvalde sanatkârane bir üslupla mektubunu devam ettirerek gönlümüzü şenlendirecek güzel insanlar olması durumunda elbette destekleyeceğim kampanya.