• gelecektim gelemedim. lakin gelmek istedim. ama 3yaş olayı beni yeterince derinden yarmıştı zaten...
  • düzenleyenlerin tarihini büyük bir özveri örneğiyle eksi sözlük 3 yasinda zirvesi ve 16 subat 2002 fenerbahce galatasaray derbisi ile çakıştırabildikten sonra "katılım olmadı, tüh", "kimse yoktu ki, neden böyle oldu" diye ortalarda dolaşmalarına anlam veremediğim zirve girişimi.
  • 3. yaş zirvesinden sonra düzenlenmiş olması
    afyonları patlamamış userların gelmemesine sebebiyet vermiştir diye düşündüğüm zirve
    lakin kimileride işlerinden dolayı gelememiştir diye düşündüğüm ve savunduğum zirve
    (bkz: kendimden biliyorum)*
  • mekan olarak saklı kent'in daha güzel* olacağını düşündüğüm zirve.
  • 16.02.2002 tarihinde istanbul beşiktaş saklı kent'de 14.00'de başlamasını öngördüğüm zirve.
  • saklıkent'in üst katındaki minderlerin üstünde ya da warhammer odasında gerçekleşicek zirve.
  • vuky, hoplayandeve ve ben, üçümüz saklı kent'in en bi süper yerine kurulmuştuk 2:10 civarında ve bir de ekşi sözlük middle earth tabelası yapmıştık fekat gelen yoktu giden yoktu, üzüldük acılara gömüldük son anda aşşa inen bir başka grup 'ekşi sözlük falan' dedi ve birden umut doğdu bize 'ulan bunlar middle earthçılar olabilir mi' diye sonucunda son derece leziz eğlenceli konuşmalar geçti, taximdeki barları çekiştirdik, yaşanan anıları paylaştık. az uyumam nedeniyle bende kaynaklanan bazı teknik hatalar yüzünden iki kelimeyi bir araya getiremediğim zamanlarda çok eğlendik kanımca. gondolf* ve bolrog* hakkında bol bol atıp tutuldu, ve hatta sauron ipnesinin okey'de taş çaldığını da ben çeşitli belgelere dayanarak kanıtladım.
  • haftasonu olsa da biz de gelsek diye düşündüğümüz hatta itiraz ettiğimiz zirve olasılığı...
  • 45 dakikalık bir arama sonunda zar zor bulabildiğim saklıkent e dalıp da etrafta sözlük modunda kimseyi bulamadıktan, bi iki kez dışarı çıkıp girdikten, frp oynayan bir gruba gidip "pardon, sözlük?" diye sorup "hö!!" diye karşılık aldıktan ve ortamı terketme kararı almışken yan masada sessiz sessiz oturan iki şahısın** "heyoo, biz sözlüğüz" söleriyle içim sevinç doldu... 1 saat beklemiş, başka kimsenin gelmediğine emin olmuuş ve ortamı terkedeckken şans eseri merdivenlerin yanındaki merdivenlerde oturan 3 şahıs*** (sonradan da spirit geldi) ın da suser olduuğunu öğrenmemiz üzerine muhabbete başladık ki bitiremedik, hızımızı alamadık, gittik pideciyi bastık yaptığıımz gürültüden dolayı garsondan azar işittik, yılmadık gene de güldük... iki günde iki zirve, daha ne diyim....
    (bkz: sözlük coştu bi kere)
  • fikri ortaya atıp, zamanı kesinleştirenlerin kendilerinin bile gelmediği zirve...*
hesabın var mı? giriş yap