şükela:  tümü | bugün
  • el birliğiyle ortaya çıkarılıp, güncellemeler ile giderilmesi gereken hatalar.

1. sorun: herhangi bir yazara mesaj gönderilirken yazılan mesaj haddinden uzun tutulursa mesajın yeni eklenen kısmı klavye arkasında kalıp okumadan yazılmak zorunda kalınıyor.
    platform: android 4.4

2. sorun: (bkz: #1) şeklindeki bakınızlara tıklanıp ilgili entry'e ulaşılmaya çalışılması uygulamanın çökmesine neden oluyor.

3. sorun: profil fotoğrafı eklemek iyi hoş ancak istenildiği zaman kaldırmanın tek yolu yerine başka bir fotoğraf eklemek.
    platform: android ve ios

4. sorun: eski ismiyle sol frame'i parmağı yukarıdan aşağıya sürüklemek suretiyle yenilemeye çalışırken başlıkların yanındaki soluk renkle yazılmış entry sayıları değişmiyor.

5. sorun: mehmed resad bildirmis. iphone 4s kullanıcısı ve son sürüm kullanıyormuş. uygulama ekşi sözlük yazılı splash screende takılı kalıyormuş.

6.sorun: quietly bildirmis. şukela modu açıldığı zaman uygulama çökebiliyormuş.
    platform: android

7.sorun: entry düzenledikten sonra kaydet butonuna basıldığında yine bir çökme oluyor.

8.sorun: herhangi bir entry yazarına mesaj atmaya çalışırken açılan pencerede klavye açılıp çok kısa sürede kapanıyor .

9.sorun: herhangi bir entry yazarına mesaj atarken entry numarası mesaja, (bkz: #1) şeklinde değil (1) şeklinde ekleniyor.
  • artık benim için de son günlerini yaşayan iphone 4s'te çalışmaması hata olarak mı değerlendirilir yoksa 4s kullanan nadir insanlar ihmal edilebilecek düzeyde olduğundan siz gelmeyin fakirler mi denmiştir karar veremedim. halbuki telefon tamamen kullanılmaktan çıkıncaya dek değiştirmeyi anlamsız buluyorum sadece. *

edit: yeri gelmişken belirteyim telefonla karakterimiz de uyuşmaya başladı. wireless gibi gereksiz bağlantılara bağlanarak boşa zaman öldürmüyoruz internette artık. hücresel veri işimizi görüyor. sonra şarjımız uzun gitmiyor. canı istemeyince telefona cevap vermeyen insanlar için ideal. sosyal medya hesabımız bulunmuyor. yok fotoğraf çekelim, selfie yapalım, bankta oturan dalgın adamı açıya oturtalım altına manidar şeyler yazalım gibi beklentimiz yok. telefonun da bu tarz şeylere pek ilgisi yok zaten. evdeyken ikimiz de rahat moduna geçeriz. genelde sessiz de olur kendisi evin herhangi bir odasında bir köşede takılır kendi kendine. o beni ayağına çağırmaz, ben ara ara bir şey gelmiş mi diye kontrol ederim. ilişkimizin sınırları çok nettir. ortamlarda masaya kibirli kibirli oturmaz asla. yine de asildir ama. ben gençken wohooo nidaları çeker. yeni nesli pek beğenmez. emektar telefondur kısaca. namı yürüsün.
  • ios'te entry yazımı sırasında tahmin özelliği çalışmamakta ki bu bir hata.

bir başka hata da bugün sekmesinden bir başlığa tıklandığı zaman çıkan ilk entry'den öncesi olup olmadığının görünmemesi.

entry silince uygulama kapanıyor.

günlük, haftalık, aylık ve en beğenilenler gibi kategorilere ait entry sayıları gözükmüyor.

entry düzeltmek işkence, sürekli en alta atıyor imleci. mesajlarda da klavye tahmin özelliği düzgün çalışmamakta, tıklanan kelimeyi almayıp manuel devam ettirmekte yazılanı.

başlık taşıma butonu göremedim. ayrıca takip edilen başlıklara entry girilince ışıklı uyarı vermiyor uygulama.

son olarak da birinin profiline girdiğimiz zaman nick'inin üstüne tıklayarak nick altı sayfasına gidemiyoruz.

bir de rica ediyorum, bir mesajı okuduysak o mesajın bildirimi ortadan kalksın, biz temizlemek zorunda kalmayalım. aynı zamanda, mesajların açık halı bildirim olarak düşmesin.
  • neresi çalışıyor ki hatalarını yazacaksınız?
  • (bkz: uygulamanın varlığı)

format değiştirildiğinde bu değişimi desteklemiş biri olarak söylüyorum: bu uygulama ağır saçmalık. bu tarz bir app yapıyorsan sözlüğün tıpa tıpa aynısı şeklinde yaparsın. insanlar internetten gireceklerine oradan girer, anlık bildirim imkanını kullanır. siz de indirme sayısıyla para kazanmış olursunuz. şu takip ediyor - takipçi kısmı ve profil fotoğrafı olayı uygulamayı saçma sapan bir hale getirmiş. yakında kimler tarafından takip edildiğimizi de görmeye başladığımızda tam anlamıyla twitter'a dönüşmüş olacağız.
  • bkz'larda kapa parantezden önce bir boşluk var. aç parantezde yok.

örnek; (bkz: esmer)

(bkz: esmer)

birini kendim yazdım diğerini buton ile. ikisi de aynı gördüğünüz gibi.

edit: düzeltmişler. demek ki takip ediyorlar.
  • bir yazar profilinin içinden entrylere girilemiyor. linkler ölü gibin.
  • sayfada görünen videoların adı, konusu yazmıyor.
  • (bkz: #69292801)
  • (bkz: ekşicep) uygulaması varken henüz kullanılmaması gerekendir. indirin, yükleyin, dursun. çok merak edenler arada bir girip takipçi sayıları ile tatmin olabilir. ya da profil resmi kasabilir. 3 dakika bi baktım. ekşicep ayarına gelebilmesi için aylar... lazım.
    edit: alın size uygulamayi gelistirmenize yarayacak bir bilgi:
    çaylak onay listesi sırasını, site ile yaklaşık 8-10 kat farklı gösteriyor. sitede ilk 7bin içindeyken uygulamada ilk 59binlerde...