şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok enteresan tiplerdir bunlar. büyük kısmı akp dönemi yüzünden kafayı yemiş her konuda politize olmuş mutsuz insanlardır. mutsuzlukları öyle büyüktür ki kocoman kara bir mutsuzluk yayar gibi yazdıklarıyla okuyanların ruhunu sömürürler.

    özellikle seçim dönemlerinde ortaya çıkarlar. seçime kadar coşkulu bir şekilde erdoğan karşıtlığı yapar karşısında kim olursa olsun( şeriatçısindan pkklisina kadar geniş bir skala) inanılmaz argümanlar ile savunurlar. bu dönemlerde "bu sefer oldu" ve " bu sefer bitti" gibi cümleler kurarlar. genelde seçim dönemlerinde "bu sefer" kalıbını çok sık kullanırlar. canlı yayınları takip edip adayların beden dilinden bazı okumalar yapar ve yine bu sefer kalıbı ile kurdukları argümanlarını bu şizofrenik sancılarının dayanakları yaparlar. hee bir de seçim dönemlerinde favori bir kalıpları daha olur " tamam " " hayır" gibi kelimeler üzerinden gerzek şakalar yapar komik olmaya çalışırlar. romantik ve arabesk tavırlarını her hareketlerinden okumak mümkündür bu zamanlarda. dışardan yaptıklarına bakıp sadece acımak istersiniz apolitik, objektif
    ya da tutarlı muhalif insanlar olarak. duvarlarla şiir falan yazarlar sürekli komiklik yapmaya çalışan kendini ispat etme çabasındaki ergenler gibidirler bu dönemlerinde. ben bu dönemlerini kadınlarımızın pms dönemlerine benzetirim. gerçeklikle bağlarını yitirirler taa ki o kutlu geceye kadar. sonuçların açıklandığı anlarda ise hezeyanları peak noktasına ulaşır. seçime kadar olan dönemde o denli kopmuşturlar ki gerçekten, sonuçlara da şok olurlar. sonra malum süreç inkar, halkı aşağılama gibi vs. bu hepimizin zaten yıllardır gözlemlediği süreçler.

    fakat bu gerzekler bir de son zamanlarda ekonomi konularında bu aptallıklarına devam ediyorlar. sanki yazdıklarını okuyan insanlarin %80-90 i muhalif değilmiş gibi hakaretler iktidar partisi seçmenininin yüzüne karşı konusuyomus gibi sert ifadeler, küfürler. ve tabi ki yine ergen şakalar..

    ulan amk gerziekalilari sizi o başlıklarda okuyan akp seçmeni kaç kişi var sanıyorsunuz. amına kodunuz sözlüğün kaç gündür gelip adam gibi şey okumaya geliyoruz her yerde bunların hezeyanları. ayni aptal tespitleri aynı salak hakaretleri tekrar tekrar dile getirip fav toplama derdindedir bunlar. her gün her gün aynı tespitleri yazıp sert bir dille sanki karşısında akp seçmeni varmış gibi uzun uzun döşemiyor mu insanı gerçekten deli ediyorsunuz. sizin de taa aminiza koyayim eleştirdiğiniz kesimin de. siktirin gidin üsküdar'daki sandıklara sahip çıkın amk mutsuz arabesk sizoftenleri.