şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşım yıl olmuş 2016, mobiline kadar html5 standardını desteklemeyen tarayıcı kalmamış. mesaj kutusuna gelen mesajı görebilmek için sayfayı yenilemek nedir. yeni girileri görebilmek için sayfayı yenilemek nedir. websocket diye birşey hiç mi duymadınız. hadi onu beceremedin hazır yazılmışını kullan (bkz: socket.io). hadi onu da beceremedin kur bir timer çek ajaxla dakkada bir. tasarım falan neyse ekşi sözlük geleneği var onu devam ettiriyorsunuz anladık ama bu kadar kullanıcısı olan bir platformda şu basit şeyleri yapmamak nedir arkadaş.

edit: en basitinden arkadaşlar aşağıdaki adform scriptine "<random_number>" yazan yere rastgele bir sayı yazacaksınız. random_number yazmayacak orada.
    <script data-adfscript="adx.adform.net/adx/?mid=260167&amp;rnd=<random_number>"></script>
    kanzuk bana ulaş böyle olmaz bu iş.
  • şurada hergün farklı birşey görüp sinirleniyorum. peş peşe iki entry'mi silemiyorum bu ne saçmalıktır ya. ekşi entry silen bot yüzünden delay koymak hangi güzel kafanın ürünü merak ediyorum. ulan koy bir google'ın recaptcha'sını geç, anca öyle önüne geçersin. delay koymak nedir sayın kardeşim, ne güzel kafanız var sizin öyle.