şükela:  tümü | bugün
  • ben bu başlığın alıp yürümesini istiyorum. dertleşme faslı bitsin, güzel şeylerden konuşulsun artık istiyorum. dert anlatıp iç sıkma faslından sıkılmadık mı?* mesaj kutumda yemyeşil mutlu hikayeler görmek istiyorum sevgili sözlükdaşlarım.
  • iyi güzel de, dolar birazdan buraları mutluluk bükücülerle.
  • mutluluk paylaşılmaz,paylasilirsa mutluluk kalmaz,tutun içinizde kimseye demeyin.
  • küçücük bir mutluluğum olsun, öyle küçük olsun ki ; onu elimden almasınlar.

beni mutlu edecek birşey olursa emin olun paylaşırım.
  • yaz yaz beni de yaz...

dertlerimizden konuştukça onları tekrarlıyor ve derinleştiriyoruz.

oysa mutluluklarımızı derinleştirsek ya...
  • hep dert,sıkıntı dinliyoruz.şu bir gerçek ki nüfusumuzun tahminen %70 i mutsuz,gelecek kaygısı var,doğmamış çocuk bile mutsuz,borçlu (bkz: iskandinav ülkelerinde bebeklerin gülerek doğması)

ama hayat bu ki mutlu olacak sebeplerimiz tabiki vardır,bu gece bunları dinlemek istiyorum.birazda çevreye pozitif enerji verme/alma zamanı

ilk olarak ben başlıyorum:akşamları sosis verdiğim yavru kedilerin artık beni tanıması,bacaklarımın arasına girip sırnaşmaları,3aylık bi yavrunun,1 aylık başka kediye ablalık yapması,sürekli birlikte takılmaları

edit:ne kadar çok insanla ortak mutluluğumuz varmış.mutluluğum katlandı
  • başlığı görünce düşündüm de hayatımda mutlu olabileceğim hiçbir şey yok. paylaşın da sizin adınıza mutlu olalım bari.

not: düğün davetiyesi atmayın lan.
  • bugün ilk defa tomografi çektirdim ve herhangi bir sorun olmadığını öğrendim. mutlu oldum gibi sanki biraz.
  • en son taso oynarken gerçek anlamda mutluydum galiba gerisi yok bende.