şükela:  tümü | bugün
  • ben bu başlığın alıp yürümesini istiyorum. dertleşme faslı bitsin, güzel şeylerden konuşulsun artık istiyorum. dert anlatıp iç sıkma faslından sıkılmadık mı?* mesaj kutumda yemyeşil mutlu hikayeler görmek istiyorum sevgili sözlükdaşlarım.
  • iyi güzel de, dolar birazdan buraları mutluluk bükücülerle.
  • mutluluk paylaşılmaz,paylasilirsa mutluluk kalmaz,tutun içinizde kimseye demeyin.
  • yaz yaz beni de yaz...

dertlerimizden konuştukça onları tekrarlıyor ve derinleştiriyoruz.

oysa mutluluklarımızı derinleştirsek ya...
  • hep dert,sıkıntı dinliyoruz.şu bir gerçek ki nüfusumuzun tahminen %70 i mutsuz,gelecek kaygısı var,doğmamış çocuk bile mutsuz,borçlu (bkz: iskandinav ülkelerinde bebeklerin gülerek doğması)

ama hayat bu ki mutlu olacak sebeplerimiz tabiki vardır,bu gece bunları dinlemek istiyorum.birazda çevreye pozitif enerji verme/alma zamanı

ilk olarak ben başlıyorum:akşamları sosis verdiğim yavru kedilerin artık beni tanıması,bacaklarımın arasına girip sırnaşmaları,3aylık bi yavrunun,1 aylık başka kediye ablalık yapması,sürekli birlikte takılmaları

edit:ne kadar çok insanla ortak mutluluğumuz varmış.mutluluğum katlandı
  • başlığı görünce düşündüm de hayatımda mutlu olabileceğim hiçbir şey yok. paylaşın da sizin adınıza mutlu olalım bari.

not: düğün davetiyesi atmayın lan.
  • bugün ilk defa tomografi çektirdim ve herhangi bir sorun olmadığını öğrendim. mutlu oldum gibi sanki biraz.
  • bence mantık hatasından dolayı düzgün çalışmayacak veritabanıdır.

iki ihtimal var:

1- yalnızlığı seviyorsun.
    2- yalnızlığı sevmiyorsun.

eğer 1. güruha dahilsen burada mutluluğunu paylaşcak birilerini arıyor olamazsın. çünkü burada mutluluğunu paylaşacak insan arıyorsan normal hayatında isteğin dışında yalnızsın demektir. bu da seni 2. güruha dahil eder ve yine burada olduğun için bu demektir ki normal hayatında paylaşacak birisi yok. o zaman da gerçekten mutlu olduğuna emin misin?

yine de paylaşın ama tabii. okurum ben.
  • “kalpler ancak allah’ı anmakla huzur bulur.” (13/28) deyip konuyu kapattığım veritabanıdır.