• ben bu başlığın alıp yürümesini istiyorum. dertleşme faslı bitsin, güzel şeylerden konuşulsun artık istiyorum. dert anlatıp iç sıkma faslından sıkılmadık mı?* mesaj kutumda yemyeşil mutlu hikayeler görmek istiyorum sevgili sözlükdaşlarım.
  • mutluluk paylaşılmaz,paylasilirsa mutluluk kalmaz,tutun içinizde kimseye demeyin.
  • yaz yaz beni de yaz...

dertlerimizden konuştukça onları tekrarlıyor ve derinleştiriyoruz.

oysa mutluluklarımızı derinleştirsek ya...
  • başlığı görünce düşündüm de hayatımda mutlu olabileceğim hiçbir şey yok. paylaşın da sizin adınıza mutlu olalım bari.

not: düğün davetiyesi atmayın lan.
  • bugün ilk defa tomografi çektirdim ve herhangi bir sorun olmadığını öğrendim. mutlu oldum gibi sanki biraz.
  • üstüme biraz mutluluk atın.
  • bence mantık hatasından dolayı düzgün çalışmayacak veritabanıdır.

iki ihtimal var:

1- yalnızlığı seviyorsun.
    2- yalnızlığı sevmiyorsun.

eğer 1. güruha dahilsen burada mutluluğunu paylaşcak birilerini arıyor olamazsın. çünkü burada mutluluğunu paylaşacak insan arıyorsan normal hayatında isteğin dışında yalnızsın demektir. bu da seni 2. güruha dahil eder ve yine burada olduğun için bu demektir ki normal hayatında paylaşacak birisi yok. o zaman da gerçekten mutlu olduğuna emin misin?

yine de paylaşın ama tabii. okurum ben.
  • “kalpler ancak allah’ı anmakla huzur bulur.” (13/28) deyip konuyu kapattığım veritabanıdır.
  • küçük mutluluklarımızın paylaşınca çoğalabileceğini düşündüğüm veritabanı.
    -yakın zamanda, kahve içmek için sürekli gittiğim yerde çalışan genç bir kadın bana fal baktı. müşteri-çalışan arasındaki sıradan konuşmalardan öteye gitmemiş olan muhabbetimiz bu olay üzerine derinleşti. benden 10 yaş küçük bir kadını dinlemek, ışıl ışıl gelecek planlarını duymak beni çok mutlu etti.
    - seçim günü oy kullanmaya gittiğim okulda bir kadın tüm sandık görevlilerine meyve ikram etti. herkesin bu kadar ayrıştığı bir günde, böyle zarif bir hareket beni çok mutlu etti.
    - yolda hiç tanımadığım bir adam çantamın açık kaldığını söyleyip beni uyardı.
    - çok sevdiğim bir insanın elinde, çok sevdiğim bir yazarın kitabını gördüm.
    -uzaktan tanıdığım biri, kendisinin ilgili olduğu bir konuda bana yardım teklif etti. ve bunu çok samimi bir şekilde yaptı.
    - bir fotoğrafçı, çocuk gelinin fotoğraflarını çekmeyi kabul etmedi. bunun üzerine çocuk gelinlere gelinlik satmayan, organizasyon yapmayan çok sayıda insan ortaya çıktı.
    - bir kadın çocukları beni sevdiği için teşekkür etti.
    bu başlığı çok sevdim.
hesabın var mı? giriş yap