şükela:  tümü | bugün
  • eksi sozlukte muzikle ilgilenen cokca insan oldugundan mutevellit grup veya grubuna muzisyen arayan kisiler icin boyle bir bilgi kaynaginin faydali olabilecegini dusunuyorum. herkes caldigi enstrumani, ilgilendigi muzik tarzini, yasadigi sehiri vs yazsa hatta yetenegini ortaya koyan bir iki youtube link'i filan eklese ne guzel olur. ilk tasi da ben atayim:

nick: art saves
    enstruman: elektro gitar
    muzik tarzi: en sevdigim iki grup tool ve dredg
    lokasyon: cok yakinda istanbul
    demo: http://www.youtube.com/…er/theartsaves?feature=mhee
  • enstrüman: cümbüş

alternatif enstrüman: bağlama, ud, ukulele

tarz: fark etmez

lokasyon: istanbul
  • istanbulda duzenli bar programi yapan grubumuza en acilinden bayan vokal aradigim veritabanidir, belki buradan bir hareket cikar.
  • yer: zonguldak ereğli
    enstrüman: gitar
    tarz: hard rock. metal (herhangi bir türü olabilir farketmez)

evde 2.5 senedir kendi kendime çalışmaktan tükendim artık. herkesin kız tavlamali rock çalıp prim yaptığı şu günlerde bir gitarist arkadaş ile metal muzik yapmayı gönülden istiyorum. pek de umudum yok gerçi, allahın unuttugu yerde yaşıyorum amk opeth çalan biri bulacak halim yok ya... yine de kalsın belki bir mucize yaşanır.
  • ıslık çalarak içine dahil olduğum veritabanı.

enstrüman: dudak ve akciğer

tarz: anadolu rock, hard rock, metal

yer: manisa
  • bir şenyaylar ailesi mensubu olarak desteklediğim veri tabanı... konser falan olursa söyleyin dinlemeye geliriz
  • enstrüman: bas gitar,elektro gitar

tarz: bu güne kadar 10 seneden falan fazla hep türkçe rock hard rock türevlerini çaldık ama yeniliklere oldukça açığım özellikle şu aralar fazlasıyla pop çalasım var

lokasyon:bursa

karşılıklı sevgi daha da önemlisi saygı çok mühim.küfürsüz bağırışsız huzurlu bir ortam isteyen herkesi beklerim
  • yer: istanbul elektro gitar
  • yer: ankara

üniversiteden arkadaşla ben okul bitip işe güce girdikten sonra sırf kendimizi işe yaramaz hissetmemek için tekrar müzik grubu kurduk. metal yapıyoruz, genelde melodik black metal ve melodik death metal arasında gelip gidiyoruz. belki araya doom, folk türü bir şeyler de atarız bunu zaman gösterecek. direkt sabit bir türe saplanıp kalmak istemiyoruz ama genel olarak extreme metal desek türe yeridir. ben klavyeciyim, arkadaş da gitarist. ihtiyacımız olanlar ise şunlar:

-vokal
    -bas gitar
    -ikinci gitar
    -davul(en çok da bu lazım bize)

kendinde bu ruhu gören müzisyen arkadaşların yazmasını dilerim.

çaylak ve okur arkadaşlar için iletişim adresi: interloper667@gmail.com