şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte günden güne artan öğretmenlerle ilgili entryler için kurulmuştur. kollektif bir sesimiz olması için , birlikte hareket edebilmek amacıyla sözlükteki diğer öğretmen arkadaşlarla oluşturduğumuz grup.
    öğretmen arkadaşlarımızı bekleriz.

edit:
    grup kurulmuştur .
    gruba öğretmen olduğunu kanıtlayacak herhangi bir foto ile kayıt olunmakta.
    grupta gratis ya da ikinci el araba muhabbeti yapılmamaktadır
  • sözlükteki öğretmen düşmanlığıyla savaşacak, bu savaşta yine tek dayanağı mesleği olacak değerli eğitimcilerin grubudur.
  • ortak branş, sendika ya da şehir olmadıkça işe yarayacağıni asla düşünemediğim grup. ha koca bulmak istiyorsaniz o ayri.
  • koca bulmak gibi bir derdim yok zira evliyim. öğretmene karşı olumsuz algıyı değiştirmek için sanal alemde de bir yerden başlamak lazım. gerçek hayatta da mücadele ediyorum ama sözlük gibi önemli bir platformda da güzel işler yapılabilir.
  • dayanışma için "sese ses verecek" eğitim neferlerinin katılması gereken grup.
  • bu kutsal mesleğin içinde olmayanların anlamadı ve anlayamayacağı dertlerdir öğretmen olmak. tasaların sanki çok normalmiş gibi lanse edilmesi ve birkaç kendini bilmez ile kuyuya atılan taşın çıkarılmasının imkansız olmasıdır. herkes mutlaka bir öğretmenin elinden geçmek durumundadır ve ne yazık ki kendisini büyüten, geliştiren ve değerli olduğunu hissettiren insana acımasızca yüklenmektedir bu güruh. sosyal medyadan da dayanışma zamanı geldi de geçiyor der ve oluşumda bulunmaktan gurur duyacağımı bildiririm.
  • ayağı bırakalım, eş bulma platformuna dönüşür o. *
  • neden olmasın dediğim gruptur.
    en kötü birşey yazmam alırım sessize boş vakitlerimde okurum.

ayrıca millet evlenirse evlensin efendim kötü bir şey mi? sadece evli olanlara, ilişkisi olanlara yürümeyin kocaman öğretmen insanlarız, insanlar bizden yeterince tiksiniyor bir de kendimizden tiksinmeyelim.
  • sözlükte ve medyada mesleğimize yapılan saldırılara karşı tek ses olmak için katılarak destekleyeceğim gruptur.
  • (bkz: sazan.avi)