• ekşi sözlüğü hep "her zamanki" temada takip etmek zorunda olanlar
    tim burtonized'dan falan haberi bile olmayanlar
  • nedenin anlamadığım halde bana devamlı, "sozluk ne zaman yazar alacak" diye soran insanlardır. kendilerine sesleniyorum her kadar sözlükte en rahat ulaşılabilen kişi olsam da moderator değilim bu işle alakam yok, ssg'den böle bişi istersemde gebertir beni olmaz.
  • günlerce, aylarca, belki de yıllarca üye olmayı bekleyen, sözlüğe her girdiğinde üye butonunun (bkz: ben de) açık olmadığını görüp sözlük yazarı arkada$ına "yaws bilader ne zaman açılacak bu üyelik sistemi" diye isyan eden ki$ilerdir.

bu ki$iler bir çok aktiviteden yararlanamadıkları gibi sözlükte olup bitenlerden (bkz: olay), sözlüğün hangi gazete de çıktığından, hangi dergide yayınlandığından da haberdar olamazlar.

ama ek$i sözlük okurlarının bazı yönlerden avandajları vardır. ne gibi? diye soracak olursanız.
    eksi sözlük okurları login olmadıkları için, cafede, arkada$larının bilgisayarında vb.. ortamlarda hiçbir zaman "acaba bye butonunu bastım mı." ya da "sözlüğü kapattım mı?" gibi paranoyalara girmek zorunda kalmazlar. çünkü onların yaptıkları tek $ey istedikleri ba$lığı açıp, istediklerini özgürce okumalarıdır.
    (bkz: freedom)
  • sayısı genelde sozluk yazarlarının en azında 3 katı olan, sozluge uye alımını her zaman bekleyen bahtsız kitle.
  • artik kitap bagislayarak** sozluk yazari olabilen kitle...
  • her ne zaman 'kimler var' fasilitesini kullansam gördüğüm rakam karşısında şaşkınlık ifademi saklayamadığım bir çift kanat sahibi olmayan kitleye verilen ad. **
  • bircogu default theme'i ozellestiremedikleri icin oldukca sikayetcidir.

teknolojik edit: artik sikayetci degiller. onlar erdi muradina...
  • sozlukte 40 adet yazarin bulundugu su saatlerde 3700 kisilik bir kitle haline gelmis, bilincli kullanici. insana pes dedirtir cinsten.
  • ekşi sözlük misafir odasi sayesinde artık gölgede kalmayıp sesini rahatça duyurabilecek kitle.. .
hesabın var mı? giriş yap