şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ekşi sözlük, on ikinci yaşını hilton convention center'da yapılacak çılgın bir parti ile kutlamaya hazırlanıyor.

  12 şubat 2011 cumartesi günü 17.00'da başlayıp ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek olan partide ünlü ve bedük sahne alırken yahel ise performansı ile bizlere çılgın attıracak. gecenin sunuculuğunu ise dünyalar güzeli ezgi mola yapacak.

  türk halk kahramanı cem yılmaz'ın sözlük yazarları için çok gizli ve çok özel bir sürpriz hazırladığı zirvede ssg başta olmak üzere sözlük denetim ve geliştirme kadrosundan yazarlar da "beni niye uçurdun ulen!" sorularına yanıt vermek için tebdili kıyafet mekanda dolaşıyor olacaklar.

  türkiye iş bankası, fiat, eti, medyanet ve sony'nin sponsorluğunda çeşitli aktivitelerin, konuk sanatçıların ve çok çok özel sürprizlerin yer alacağı bu çılgın partiye şehir dışından katılacak yazarlar için alternatif konaklama seçenekleri hazırlanırken, gece alkollü kafayla taksime kadar yürümeyin diye fiat marka araçlar akm'ye kadar özel olarak shuttle yapacak. zirvenin internet alt yapısı ise metronet tarafından kurulacak ve tüm katılımcılara 12 saat boyunca ücretsiz internet erişimi sağlanacak.

  etkinlik boyunca siz hep daha iyisini için diye kolamız coca cola, meyve sularımız cappy ve suyumuz damla olacak

  geçen sene yaşadığımız para ver, fiş al, para üstü al, fişi ver, içecek al döngüsünü hem kendimizi, hem katılımcıları düşünerek şekle şemale sokmak adına, iş bankası'nın maxipara kart'larını kullanacağız. zirvedeki tüm alışverişlerde sadece maxipara kart geçerli olacak. maxipara kart nedir diyenler için maxipara bize özel maxipara tasarımı için lütfen tıklayın.

  zirveye katılım tüm sözlük yazarları ve 1 misafirleri için tamamen ücretsiz olarak yapılırken bunun dışında dışarıdan katılım ise kesinlikle mümkün olmayacaktır.

  mekan içerisindeki tüm barlar bu sene kafe pi tarafından kurulurken içki fiyatları konusunda sloganımız bira 5 votka 10 lira oldu!. ayrıca bambi cafe tarafından her bütçeye uygun yemek seçeneklerinin sunulacağı zirvede midye dolma keyfimizi yaşatmak için sağlıklı koşullarda üretilmiş özel midyeler de bulunacak.

  rahatça sohbet edip ve diğer yazarlarla tanışabilelim diye müziğin 21.00'a kadar fon görevi göreceği zirvede olası sağlık problemlerine anında müdahele edilebilmesi için etkinlik boyunca kapıda ambulans bekletilecektir.

  ayrıca yoğunluk nedeniyle problemler yaşanmasın ve sevdikleriniz merak etmesin diye tüm gsm firmaları mobil baz istasyonu kurarak "kesintisiz iletişim" sağlayacaktır.

  ayrıntılı program için:
  (bkz: ekşi sözlük on iki yaşında zirvesi/#21873108)

  mekanla ilgili bilgiler için:
  (bkz: ekşi sözlük on iki yaşında zirvesi/#21795969)

  sıkça sorulan sorular için:
  (bkz: ekşi sözlük on iki yaşında zirvesi/#21846735)

  içki fiyatları için:
  (bkz: ekşi sözlük on iki yaşında zirvesi/#21984288)

  yiyecek fiyatları için:
  (bkz: ekşi sözlük on iki yaşında zirvesi/#21985896)

  kapıda sıra olur mu? zirvenin twitter hesabı nedir?
  (bkz: ekşi sözlük on iki yaşında zirvesi/#22035343)

  ye ön kayıt için; (ön kayıt zorunlu değildir)
  http://limon.6degreesunder.com/zirve/1771446/org/

  ve teşekkürler
  (cem yılmaz/#21874076)
  (ezgi mola/#21874022)
 • çok janjanlı çok fanfanlı

  yazarlara 50, çaylaklara 60, yancılara 75 lira

  ekşi sözlük 11 yaşında zirvesi'ne katıldığını belgeleriyle ispat edene 5 lira indirim

  ağaya beleş

  bir sene boyunca sağ banner'da en çok reklama tıklayana özel ödüller

  trafik arttırıcı provokasyon temalı entrileri ve torllükte sınır tanımayan enerjileriyle ön plana çıkanlara plaket

  en harika dalkavuk, en hızlı ssg yalama ve kraldan çok kralcılık dallarında oylamalar ve sonucunda kazananlara bira sadece yarı fiyatına.
 • şahane 11. sini tecrübe etmiş kişilerce , tarihinin açıklanması heyecanla beklenen über aktivite. zira uzun vadeli planlar o tarihe göre şekillenecektir.
 • kim düzenleyecekse, konser etkinliğinden çok sözlüğe özgü tanışma, kaynaşma, eğlenme etkinliği şeklinde tasarlanması gereken zirvedir.. ne bileyim, şarkı söylenecekse sözlük yazarları söylesin, bir skeç sahnelenecekse sözlük yazarları yazsın oynasın, bir yarışma yapılacaksa sözlük yazarları katılsın, sözlüğe uygun bir yarışma olsun.. atıyorum "çüküyle sorunsal yaratan yazar kimdir?" diye sorulsun.. birlikte gülünsün, birlikte eğlenilsin.. 11.yaş zirvesi gibi kim yazar kim değil belli olmayan, konser yapıyorduk yanında da zirveyi kaktırdık etkinliği olmasın..

  keşke imkanım olsa da organizatör ben olsam dediğim zirvedir ama tekirdağ'da yapmayacaksak bu şimdilik olası değil.. ama kim bu tarz, ekşi sözlük'e özel, nevi şahsına münzevir bir zirve organize edecekse ben elimden gelen desteği ardıma koymam...

  sahte edit: bişi şahsına bişi bişi idi, aramaya üşendim.. öyle yani.

  gerçek edit: synick sponsorluğunda nevi şahsına münhasır'da karar kıldık.
 • erken bir saatte, yeme içme zirvelerini de kapsayacak şekilde olsun, lahmacunu, pideyi, pizzayı, köfteyi, burgeri, kebapları kapsasın, hepsinin ayrı köşesi olsun, yazarlar zirve ayağına aç kalmasın.
 • geçen sene gösterilen performansın yine aynı şekilde (ücretsiz*) beklendiği, daha şimdiden düşüncesi ile bile heyecan yaratabilecek sözlük etkinliği.
 • dedikodu kumkumalarının halatla çektiği zirve.
 • (bkz: reserved)

  gene kavgalar çıkacak.. kan kokusunu alabiliyorum. ha diğeri çok güzel olmadı mı, oldu.
 • beleş konser için kaçırılmaması gereken bir zirve. en kötü konseri izle, çık. o yani.
 • yeni yazar olan arkadaşların veya hiç büyük zirveye katılmamışların tek başlarına gelmemelerini tavsiye ettiğim zirve. kimse sallamasın. öyle gideyim birisi ile tanışır konuşurum, muhabbet ederiz falan gibi durumlar olmuyor böyle büyük zirvelerde. mal gibi tek başınıza gittiğinizle kalırsınız.