şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'de internetin öncülerinden ekşi sözlüğün altındaki yazarlarla beraber çalışıp açması gereken yeni mecra, topluluk. e-spor takımı.

  blizzard'ın en yeni oyunu overwatch anladığım üzere sözlükte büyük bir rağbet görüyor. iyi bir oyuncu topluluğu var ve sözlük yazarları gibi kafası zehir insanların iyi oynadığına eminim. gelin hep beraber bu e-spor'un yeni bebeği oyunun tüm dünyaya nasıl oynadığını gösterelim. (bkz: let us all unite)

  olay çok basit, türkiye'de hafiften hafiften lol e-spor takımları içerisinde overwatch takımları kurulmaya başlandı bile. ekşi sözlük yazarları olarak ne gerekiyorsa yapıp, yönetimle mi anlaşıyoruz, lisans mı bastırıyoruz artık neyse, bir takım oluşturalım. yani ekşi sözlük e-spor takımını bir an önce hayata geçirelim ve kazanmaya başlayalım.

  not:sevgili oyuncu ahalisi, şimdilik başlığı overwatch olarak açtım ama eğer ilgi görür ve büyürse e-spor kapsamında tanınan oyunlar içinde takımlar oluşturulabilir. sözlükte her türlü grup için bir başlık varken, bunun için olmaması eksiklikten başka bir şey değil.
 • iki bin küsür puanla altın ligde zar zor tutunabilen biri olarak, oyuncu ihtiyacı olması durumunda katılabileceğim takım. kötüyüm, ancak hiç oyuncu olmamasından iyidir değil mi? *

  overwatch oynayan yazar arkadaşlar kesinlikle bir göz atmalı, organize olunmalı. en azından birlikte dereceli atacak bir topluluk kurabiliriz bence. sonra ver elini blizzcon. şaka şaka. biraz fazla uçtuk sanırım. eheh.
 • olabilitesi var ise dahil olmak istediğim takım.