• galatasaray yenilmişken, rafael nadal kaybetmişken kazanmak zorunda olduğumu hissettiğim turnuvadır.

katılan herkese bol şans.
  • bayan bakla sebebiyle oynayamadığım oyun oldu.
  • buradan ssgye sesleniyorum: başkanım benim bonservisimi al! pazar akşamı önce 7-8 ankara ekşi sözlük birinci pazar ligi 10'dan sonra ekşi sözlük poker şampiyonlar ligi
    hayırlı olsun ligimiz. umarım saat 10'da hala 2000gtd sunday specialda olurum, olamazsam tilt tilt oynarım sinir ederim sizi*
  • son 10 dakika varken 44 kisi kayitli. hadi bakalim ligimiz hayirli olsun.

sozekayser'in (admkrtp) dondugunu gorup gevrek gevrek gulmemi saglamis olaydir.

holdemturkiye'yi eleyene 5 euro bounty yine gecerliymis bu arada, teyit ettim.

ayrica, restinerest.com'dan geliyor;

restine rest cekmeye geldik,
    cebinde pee-er olmaya geldik,
    pocket jacks seninle olmeye geldik..
  • yaklaşık 3 saat 10 dakikadır ilk ayağı devam etmekte olan lig.
    maximus1903(maximus decimus meridius), apocalypse6(sacrifice), kytral(van damme) 40 dakikadır falan oynuyorlar kendi aralarında.
    derken apocalypse eridi bir anda. çok heyecanlı.
    apocalypse küllerimden doğacağım dedi, dediğine de yaptı gibi, liderliğe oturdu.
    edit 5: turnuvada 3 buçukuncu saat. çip sayısı, 47,43,42 k yuh yani
    derken apocalypse eridi gene ve heads up, çok kötü gitti apo
    maximus 70k vs kytral 60k
  • baslik parsellemek gibi olmasin da bu olacak bir gun. hatta spoyler vereyim, sub etha'miz bile olacak.

(bkz: ekşi sözlük poker takımı)
  • kanimca hnoss'un laf etmesi ters etki yaparak o ana kadar gayet lakayit oynayan kytral'in disipline sarilmasina mi neden oldu bilemedim simdi.

yoksa fold etmesini mi ogrendi acaba? (bkz: van damme/@lastjedi)

tebrikler kytral, 200 kusur puanla lig liderisin an itibariyle. (puanlamayi tam bilmiyorum, 200'un uzeri olacak heralde)
  • vize haftasına denk gelerek ders mi poker mi sorusunu sordurtan lig. büyük ihitmal ders olucak. ben burda hayvan fizyolojisini anlamaya kasarken millet orda after turn'de gelen check-raise'le rakibin elini anlamaya çalışıcak.

ama o kadar yalvardık lig de lig diye, katılım sayısı az görünmesin maksatlı birseiki nickimle sit out olarak da olsa orda olucam. belli de olmaz belki ilk turdan all in yapan ibne de olabilirim.
  • aaqq2 boardunda a'la elendim az once.
    beni eleyen arkadasi hala haril haril ariyorum.
    seni bulacaam olm
  • uzun bir aradan sonra yine, yeni, yeniden katıldığım turnuvadır. herkese bol şans. ayrıca an itibari ile kayıtlı 36 kişi gözükmektedir.
hesabın var mı? giriş yap