• ekşi sözlük'ten nefret ettirir.

önceden üye olmayan/giriş yapmayanlara eşşek kadar reklam gösterilirdi, şimdi giriş yapanlara da gösteriliyor. hadi buna alıştık diyelim.

ama pop-up reklamların henüz karşımıza çıkmadan saniyeler öncesinden tıklanabilir olmasına ne diyeceğiz? başta yanlışlıkla tıkladım zannettim. ama bir baktım sözlüğe her girişimde istem dışı bir popup reklama tıklıyorum. ne hikmetse ilgili reklam da ben tıkladıktan sonra açılıyor. koskoca ekşi sözlük dizi-film sitelerinin yaptığı çakallıklara mı kaldı yahu?

kapatma seçeneğini de kaldırın, tam olsun bari.

ayrıca (bkz: ekşi sözlük reklam rezaleti)
  • reklamdan sözlük okutmayan rezalettir. arkadaş insaf yahu insaf. her sayfa değiştiğinde reklam mı çıkar, başka nerede görülmüş böyle bir şey yuh. gözünüzü toprak doyursun.
  • köşedeki kapat kısmına basınca da reklam açılıyor.

reklamın çakalı değil , kalitelisi iş yapar.

hak verilen rezalettir.
  • sözlükten soğuttu. ekrana sığmayan reklamlar var şimdi, kapat’ı bulamıyorsun bile. sikicem reklamınızı ama ya.
  • 9 numara rezalettir... tamam para kazanın ama adabıyla kazanın arkadaşım, bizi salak yerine koymanıza gerek yok ki!
  • mobile web sitesinde artık çıldırtacak noktaya geldi. her girdiğimizde ya da sol framede başlığa tıkladığımızda zart-zurt karşımıza çıkıyor. özellikle reklama tıklamamız için kusursuz zamanlama yapılmış. rezalet.
  • bir kac gundur sozluge mobil ile girdigimde asiri rahatsiz edici ve tam ekran reklamlar aciliyor. siteninin icinde gezinirken, basliklara tiklarken - tiklamamiz icin bir tuzak olarak yine cikiyor...
  • benim de muzdaribi olduğum reklamlar.
    nasıl reklam aldılarsa her başlık veya sayfa değiştirdiğimde tam sayfa reklam çıkıyor
  • up up up
  • at gibi reklam vardır ve asla reklamı kapata bastırmaz. illa ki o reklamı görecez. görmeden kapattırmaz.
hesabın var mı? giriş yap