şükela:  tümü | bugün
  • hepimizin sonu olacak bir uygulama olur. gönül rahatlığıyla sataşıp, şakalaşırkan bir gün yolda ansızın birinin sizi "-futsukayoi sen misin? +e-evet niyeki? -şraaak " diye hande ataizi görmüş sevda demirel gibi mallamanıza yol açabilir. abazanlar daha çok kız peşinde koşup, yine aynı yolda daha çok sataşırlar. teşekkürler ssg, bu iyiliğin karşılıksız kalmayacak.
  • ortalığı dağıtmama sebep olacak fikir. şaka lan o ego bende yok.
  • altinda like ve yorum butonu olursa facebook sozluge hallenir. sonrasi malum, hepimiz kurtuluruz amk.
  • heveslileri bu heveslerini limon gibi sub-ethalarda giderebilesice. şimdilik.

.
  • sözlüğün en temeldeki konseptini temelden sarsacağı için radikal ve olma ihtimalini zor bulduğum önerme. her ne kadar bir çok yazar arasında sıkı fıkı bir yakınlık da olsa, benim gibi sadece yazılan çizileni okuyup, yazar takip etmeyen kişiler için kolaylık olabilir. ama eksiliğini de arayan kim ki.
  • ressam bu eserinde fırçayı ele almıştır ama yazar neyi ele alır orası bilinmez..
  • sözlükte radikal bir değişime neden olacak husustur, radikal değişim varlığı değil, temsil ettiği şeylerdir. ki bence iyi bir değişim değildir, (her ne kadar kaçınılmaz da gözükse) forumlaşmaya geçiş sürecini hızlandıracaktır.

ha, ben çekinmiyorum. benim hesabım zaten twitter hesabıma bağlı, profilimde twitter'ım ve twitter profil fotoğrafım görünüyor net bir şekilde sağ tarafta. ama önemli dediğim gibi profil fotoğrafı özelliğinin kendisi, değil temsil ettiği ve önünü açacağı diğer şeyler nedeni ile sözlüğün temel ve klasik yapısına uyumsuzdur.
  • itü sözlük'ü facebook'a çevirdi buraya geldik buraya da gelirse artık inciye geri dönerim amk. işin olayı anonimlik zaten. itü'de adam vesikalığını koymuştu düşün.