şükela:  tümü | bugün
 • fifa 17'nin yine en sevilen modu olmaya aday olan moddur. halihazırda takımı olan ve turnuvalara katılmak isteyenler, takım arayanlar, ultimate'te, seasonsta saçma sapan sıkıcı maçlardan sıkılıp herkesin tek bir oyuncuyu kontrol ettiği gerçek futbola en yakın deneyimi yaşamak isteyenler varsa türkiye'nin playstation platformundaki en büyük ve en organize topluluğuna katılmalarını tavsiye ederim.

  http://turkfifatoplulugu.com/
 • playstation 4 platformu üzerinde 2013 yılında yine sözlük'te aynı adla kurulmuş olan takımın bir devamı olarak ekşi idmanyurdu adlı kulüple başarıdan başarıya koşacağımız; kolektif futbol oynayıp, bloklar halinde savunma yapacağımız ve her geçen gün bir üst lige tırmanma yolunda omuz omuza vereceğimiz oluşum. herkesin tek bir oyuncuyu kontrol edeceği, dolayısıyla takım olma bilincinin üst seviye olacağı bu oluşuma katılmak isteyenler için kulübümüzün adı ekşi idmanyurdu. şimdilik kulübün renkleri kırmızı, sarı, siyah fakat katılım arttıkça alınacak ortak karar doğrultusunda değiştirilebilir.

  peki katılım için ne gerekiyor? bir kere kulübe katılabilecek toplam oyuncu sayısı 50. bu yüzden çabuk davranmak önemli. fifa 17 online menüsü altında yer alan pro clubs'a girip, kulübe katıl seçeneği tıklamanız ve akabinde ekşi idmanyurdu adıyla kulübü aratmanız, sonrasında ise katılım için istek göndermeniz yeterli. katılımın sadece sözlük üzerinden yapıldığına emin olmak için istek gönderdikten sonra psn'de şahsımı arkadaş olarak ekler ve sözlük üzerinden de yeşillendirirseniz her şey daha güzel olur.

  şimdilik bu kadar. yeni bilgiler geldikçe yazmaya devam edeceğim.

  biz o ligin tozunu attırırız diyen ve ekşi idmanyurdu'nun o şaşaalı günlerine dönmesine yardım etmek isteyen sözlük yazarları eklesin:

  psn id: ultranıl07
 • yavaş yavaş kadrosu şekillenmeye başlayan oluşum. ekşi idmanyurdu'na şu ana kadar sözlük üzerinden toplam 4 oyuncu katılmış durumda. kendilerinden izin almadığım için psn id'lerini paylaşamıyorum, hatta kendileri benimle sözlük nick'lerini yazmadıkları için burada nick'lerini de paylaşamıyorum. niye böyle oldu ki ya :(

  neyse, bekleriz efendim. gücümüze güç katmaya gelin.
 • her akşam en az 3-4 kişi ile oynuyorsanız, mevcut takımımı terkedeyim ve size katılayım