• şimdiye kadar verilmiş ilanlar arasında en elzemi.
    fuckbuddy ilanı mesela nefes alan herhangi bir karşı cins iş görebilir. sevgili arayanlar fuckbuddyden hallice bir iki kriter daha uyuyorsa oda iş görür.
    asıl zor olan rakı muhabbetine arkadaş bulmak; biraz melankolik olmalı, hüznü de kıvamında sevinci de kıvamında olmalı. hüzünle neşe geçişleri hızlı olmalı mesela biraz evvel kimseye etmem şikayetle gözleri dolmuş dert anlatırken yada dinlerken; beyoğlunda gezersinle biranda gözleri parlayıp kadeh tokuşturup bağırarak şarkıya eşlik etmeye başlamalı. karşısındaki samimiyetini hissettirmeli saçmalasan bile yargılanmayacağının güvenini vermeli
    nihat doğan kıvamında olsa bile felsefe katmalı muhabbete muhabbeti şenlendirmeye yaracak malzeme vermeli.
    velhasılı hayat gibi yaşamalı rakı muhabbetini hüznüyle sevinciyle felsefesiyle saçmalıklarıyla.
    bu özelliklere sahip 3 en fazla 4 kişiyle ayda bir rutininiz olmalı.
    ha burdan bulunur mu ilanla bulunmaz ilanla rakı arkadaşı mı aranır amk. fuckbuddy arayın siz bulan varmış bir arkadaşım söyledi.
  • sarhoş edip zikicek galiba
  • rakı severleri buluşturacak duyurular. rakı dostlarla içilir.
  • rakıda bekletilmiş böbrek sevenlerin ilanları.
  • bir adet ariyorum. gelmek isteyen buddy adaylari bir yetmislik tekirdag aldiktan sonra yesillendirsin.
  • istanbul anadolu yakası'ndan varım dediğim ilanlardır.
  • dun bi arkadasimla yapacakken son anda iptal olan aktiviteye alternatif organizasyon
  • tanımadığın insanla çay iç, kahve iç; yok alkol almak istiyorum diyorsan bira iç, votka iç, tekila iç, ne bileyim cin falan iç... ama yeni tanışılan insanla rakı içilmez. bırak yeni tanışmayı, ben tanıyıp alkol aldığım çoğu arkadaşımla bile rakı masasına oturmam.

o yüzden bence sonuçsuz kalması gereken ilanlardır...
  • istanbul anadolu yakasından, rakı içen kız olarak katılabileceğim ilan.
    efe yaş üzüm içsek olma mı la? mezeleri elcağızımla hazırlarım söz.
hesabın var mı? giriş yap