şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: bu arada başlık "bugün" sol frame e düşmüyor nedense. ulen sözlük yoksaaaa?

mobil tarayıcıdan girmeye ve bir şeyler okumaya çalıştığımda tıklama sıkıntısı yaratan reklam aldatmacası. tıklama geciktiriliyor ve 1.5 saniye kadar sonra pop-up reklam karşımızda. bu gecikmeyi de "tıklayamadık sanırım" a yorup zoraki olarak pop-up reklama tıklamış oluyoruz. şimdi diyebilirsiniz ki git uygulamadan gir kardeşim. fakat uygulama da stabil değil sürekli crash veriyor. böyle bir sitenin reklam politikasının ve de uygulamasının daha kullanışlı olması gerek. resmen eziyet siteye duyrulur el atınız.
    paraysa para kes kardeşim bizim maaşlardan sorun değil reklamsız olsun. *
    edit :imla
  • benim de oldukça muzdarip olduğum reklam terörüdür. tarayıcıdan girmek işkence oluyor resmen.
  • uygulamadan girince pek sorun yaratmayan terörizm.
  • günde 20 kez girip, 2-3 saat vakit geçirirdim. bu zırvadan sonra 2-3 kez giriyorum. toplasan 30 dk kalmıyorumdur. çok şey..
  • "madem zorla tıklattırıyorsun, maaşları gününde yatır." dediğim hede.
  • tarayıcıdan girdiğimiz zamanlarda esen terördür.
    sol frame'den başlık seçip tıklıyoruz. başlığın yazılmış ilk entry'si önce reklamın üstünde beliriyor, sonra altına iniyor sonra tekrar üste çıkıyor derken entry okuyacağız diye helak olduk şurada yeminle.
  • son zamanlarda tarayıcıdan girince ilk çıkan reklamın kapatma düğmesinin olmamasıyla iyiden iyiye sinir bozan terör.
  • artık iyice illallah ettiren terördür. sayfada nereye tıklarsan tıkla, reklam sürekli kaydığı için ne hikmetse her seferinde reklama tıklamış oluyorsun. tam sayfa reklamı ise kapatmak için uzun uzun beklemek lazım.
    sırf bu sebeple sözlüğe girmeyi bıraktı kaç arkadaşım. ben de hala bu eziyeti kendime niye yapıyorsam artık!
  • çözümünü bugün artık canıma tak deyince mozilla firefoxandroid için olanıyla buldum. bu android firefox 2020 yılı ile android tarayıcısına ublock origineklentisini sunmuş ve ekşi sözlükte de çok efektif bir şekilde çalışıyor.

tanım: her tıklamada pop-upile karşıma çıkıp canıma tak ettiren terör. uygulaması ayrı rezalet olan ekşi sözlüğü maalesef mobil sitesinden chromedan kullanıyordum genelde ama burda da reklam reklam offf bıktırdı.