şükela:  tümü | bugün
 • bak o entry oradan kalksın hemen yoksa orayı yıkarlar. güzel anlamlı bir mesaja yerini bırakması gereken entry.
 • eksi sozluk'un nasil bir korkaklar ve odlekler tarafindan yonetildiginin kaniti olan entry'dir.

  sorarlarsa da iste hep ayni yalani soyluyorlar, neymis turk hukukuna bagliymislar, neymis mahkemeye itiraz ediyorlarmis da mahkeme uzun suruyormus.
  niye aq meltem banko'nun basvurulari 1 gunde mahkemede sonuclanip entyler siliniyor da eksi sozluk'un basvurulari mi yillarca suruyor?

  isteyen istedigi basliktaki entry'yi sildirebiliyorsa gotumuze girebilir diye bir kural niye var mesela en basta? veya eksi sozluk avukatlari ne ise yarar bu gibi durumlarda?

  isteyenin istedigi entry'yi mahkeme karariyla sildirmesi hususunda eksi sozluk ne yapmaktadir? bugune kadar edilen itirazlarda hic sonuc alinmis midir? alinmissa neden en azindan entry'leri silinen yazarlar bilgilendirilmemektedir?

  bize bunlari acikla kanzuk, siktir et new york steak lokantalarini
  review etmeyi. bize ne ne yediginden. bize bunlari acikla.
 • o entry sözlüğün kara lekesidir. katil olduğunu önceden bildiğimiz, cezası bugün kesinleşmiş birisi için yazılanların silinmesi için hiç bir sebep yoktur. bir an önce sözlük yönetiminin açıklama yapması gerekiyor.
 • ilk yayınlandığında sözlük de tepkisini gösteriyor sanmıştım ama bugüne kadar herhangi bir adım atıldığını görmedim, duymadım. bu sebeple, yok yere entryleri silinmiş yazarların öfkesini yumuşatmak için yazıldığını düşünmekteyim. üzerinden altı ay geçti bu sabit entry yayınlanalı lakin bir şeye derman olduğu yok.

  bu entryi içeren başlıklar:
  (bkz: şule çet)
  (bkz: çağatay aksu)
  (bkz: berk akand)
  (bkz: reddedilince tecavüz edip balkondan atan erkek)
  (bkz: şule çet'in katil zanlılarının tutuklanması)
  (bkz: 15 mayıs 2019 şule çet duruşması)
  (bkz: şule çet'in otopsi raporu)
  (bkz: 20. kattan ölüm mesajı)
  (bkz: şule çet cinayeti)