şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük tiyatro whatsapp grubu'nun daha geniş kapsamlı versiyonudur.

amaç;güncel etkinliklerin içerikleri ve tarihlerinin paylaşıldığı ortak bir bilgi havuzu oluşturmak,yine aynı şekilde güncel veya geçmiş etkinlikler hakkında bilgi/fikir/düşünce alışverişi ve düzeyli tartışma platformu oluşturmak ve etkinliklere tek başına gitmek istemeyen yalnız yazarlar için organize olma şansı sunmak.

gruba katılmak isteyen yazarlar whatsapp'da kayıtlı telefon numaralarını mesaj ile gönderebilirler.
  • içinde sohbetin başladığı gruptur.

hadi hayırlısı
  • tanim; sanatsal etkinliklere birlikte gitmek icin ya da birilerini haberdar etmek icin kurulmus whatsap grubu.

yalniz tiyatro grubuna katilan bircok kisi kisa surede ayrildi. bu da ona benzemez umarim. kalanlarla iyiyiz biz yalniz. cekirdek ekip boyle olusuyor demek ki.
  • biz eskiden ekşi'de heykeltıraş diller, ressamlarla yiyişirdik diyerek dahlimi istediğim oluşum.

pomçikime aruz vezni ile yazdığım şiirlerle katılmak isterim.
  • herkesin birbirini eve çağırıp film izleme teklifinde bulunduğu ortam.
  • galiba erkek "sanatseverlere" kapalı bir grup. hala dönüş olmadı. nasıl bir amaçla açmışsa artık kurucusu, tam çözemedim ben...

şu saniyeden sonra yalvarsa gelmem zaten. esefle kınıyoruz pomçikle beraber.
  • iç tüzüğü gereği dişi yeter sayısına ulaşılamaması durumunda lağvedilecek oluşum.
  • resim-heykel gibi çalışmalarınızda modellik yapabilirim.
    sanat için soyunurum.
    elit ressam ve heykeltraşlar varsa güzel bir oluşum olacağı kesin.

not: nüdistim
  • öğlenleyin kapısını çekip çıktığım grup, bir grup adıyla daha fazla çelişemezdi sanırım. naçizane gözlemlerimi kişi sınırlamasına takılıp gelemeyenler ve düşünenler için aktarayım, öncelikle hiçbir şey kaybetmedinz.

temiz bir günden fazla "geçmiş olsun" denildi. 30 insan, 30 tane yaşını başını almış insan samimiyetsizce "dualarım seninle" minavlinde muhabbet döndürdü. ya hepsi kan kardeşi, yahut bilemedim. *

yiyecek ve içecek fotoğrafları... yahu, adam kömür gibi kızarttığı cesedi şişe takmış bunu yiyor ve bizimle paylaşıyor. ha bir de olmazsa olmazları günaydın fotoğrafları. arkadaşım sen doğa fotoğrafçısı mısın? ah, ne kadar ağaç bir ağaç diye hüzünlendirmiyor senin sabahın köründe işe giderken çektiğin garip fotoğraf. ara güler'e yakınlığın, "güler misiniz?" sorusuna somurtarak verdiğin "ara ara" yanıtından ibaret. lütfen zorlama.

ve bardağı benim için taşıran şelale: kedi fotoğrafları!
    akın akın kediler yağmaya başladı. burcucum çok güzelsin söylemleri... ulan ben de besliyorum bu boku fakat kediyi çocuğum yerine koymuyorum nedir bu koca koca adamlardaki "oğlum amcalara çükünü göster" merakı? yoksa amaç mı farklıydı?

kültür-sanat başlığı taşıyan bir gruptan beklenmeyecek yavanlık var. hoş, rızaya dayalı bir oluşum şekilleniyor insanlar nasıl seviyorsa öyle mesela benim kafama uymadı çıktım fakat ekşi gibi büyük bir ismi önüne alıp bu kadar çöp insanları toplarsan olmaz arkadaşım.

kimsenin hakkına girmek istemiyorum, harika bir radyocu ve süper bir dublör olduğuna inandığım insanları da ihtiva ediyor grup onların performansları dışında grupta kalan, kültür-sanat adına kalan tek şey tiyatro/opera/bale/konser biletleri için donanım haber ölücülüğü.

tüm bunlara rağmen, içlerinde bulunduğum bir kaç gün için de çok teşekkür ederim. gece gece gömecek bir şey daha çıktı, gönül rahatlığıyla uyuyabilirim.
  • buram buram seksizm kokan grup.

edit: aynı zamanda içinde devamlı olarak 'sensin o', 'hayır o sana benzer', 'özür istemedim bye' şeklinde seviyesiz tartışmaların çıktığı grup. leş.