şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük tiyatro whatsapp grubu'nun daha geniş kapsamlı versiyonudur.

amaç;güncel etkinliklerin içerikleri ve tarihlerinin paylaşıldığı ortak bir bilgi havuzu oluşturmak,yine aynı şekilde güncel veya geçmiş etkinlikler hakkında bilgi/fikir/düşünce alışverişi ve düzeyli tartışma platformu oluşturmak ve etkinliklere tek başına gitmek istemeyen yalnız yazarlar için organize olma şansı sunmak.

gruba katılmak isteyen yazarlar whatsapp'da kayıtlı telefon numaralarını mesaj ile gönderebilirler.
  • içinde sohbetin başladığı gruptur.

hadi hayırlısı
  • tanim; sanatsal etkinliklere birlikte gitmek icin ya da birilerini haberdar etmek icin kurulmus whatsap grubu.

yalniz tiyatro grubuna katilan bircok kisi kisa surede ayrildi. bu da ona benzemez umarim. kalanlarla iyiyiz biz yalniz. cekirdek ekip boyle olusuyor demek ki.
  • biz eskiden ekşi'de heykeltıraş diller, ressamlarla yiyişirdik diyerek dahlimi istediğim oluşum.

pomçikime aruz vezni ile yazdığım şiirlerle katılmak isterim.
  • herkesin birbirini eve çağırıp film izleme teklifinde bulunduğu ortam.
  • galiba erkek "sanatseverlere" kapalı bir grup. hala dönüş olmadı. nasıl bir amaçla açmışsa artık kurucusu, tam çözemedim ben...

şu saniyeden sonra yalvarsa gelmem zaten. esefle kınıyoruz pomçikle beraber.
  • iç tüzüğü gereği dişi yeter sayısına ulaşılamaması durumunda lağvedilecek oluşum.
  • resim-heykel gibi çalışmalarınızda modellik yapabilirim.
    sanat için soyunurum.
    elit ressam ve heykeltraşlar varsa güzel bir oluşum olacağı kesin.

not: nüdistim
  • buram buram seksizm kokan grup.

edit: aynı zamanda içinde devamlı olarak 'sensin o', 'hayır o sana benzer', 'özür istemedim bye' şeklinde seviyesiz tartışmaların çıktığı grup. leş.