şükela:  tümü | bugün
  • geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz viski gecemize kravatı gevşeten erkekler gelmiş, (bkz: ekşi sözlük viski içmelik arkadaş veritabanı) ortalık büyükelçi kılıklı salon adamlarından geçilmemişti.

haliyle cins-i latif sıkıntısı çektik ve toplumsal uzlaşıya çim tohumları serpmek adına kadınları da memnun etmek içün bu defa da şarap hususunda bir adım atalım dedik.

biracılardan bıktınız mı? kilo probleminiz mi var? viski pahalı mı geliyor? tadını mı beğenmiyorsunuz? öyleyse şaraptan daha iyi ne olabilir ki?

yalnız bir şartımız var. basit de olsa bir adet fransızca cümle öğrenip öyle geliniz.

mesela voulez vous coucher avec moi gibi.
  • köpeköldürenimle katılabileceğim veritaban.

fransızca bilmiyorum ama.

lokasyon: izmir/bornova
  • kalecik karası ve yakut şarabım ile katılabilceğim veritabanı.

bonjour.
  • bugün 30 liraya gayet kaliteli bir şarap satın alabilmek mümkün iken, şimdi ben bazı arkadaşlara, "yavru kurtlarım glenfiddich 15 year old malt viski alalım" desem felç geçireceksiniz fiyatı görünce. yapmayın, etmeyin.

5 bin liraya da şarap var ama gayet makul fiyatlara içilebilecek enfes şaraplar da var. viskide durum öyle değil. viskinin boktanı lağım suyundan beter oluyor ve gerçekten iyileri cüzdan siken cinsten.
  • şarap içmekten ziyade üzerine gazoz ekleyip şargoz yapark, çekirdek çitlemekse ben varım, hele bir de yanında nargile varsa değmeyin muhabbetin keyfine.
  • kadikoy'deki bayan arkadaşları an itibariyle beklediğim ..

tek böbreğini vereceksen gel, anlattıklarına katlanirim*