şükela:  tümü | bugün
  • misyonu genç futbol yeteneklerini keşfetmek olan ekşi sözlük oluşumudur.

(bkz: chuba akpom)
  • (bkz: luka zahovic)

5 kasım 1995 doğumlu sloven forvet.

boy 1,77
    kilo 63

4-4-2 formasyonunda gezen,fırsatçı golcü rolünü üstlenebilir.
  • (bkz: andre bukia)
    can yakar
  • (bkz: andreas cornelius)

16 mart 1993 doğumlu danimarkalı forvet.

boy 1,93
    kilo 91

yıllardır kendisini takip ederim fc copenhagen da önemli işlere attı. başarısız bir cardiff macerası olmasına rağmen kendisinin kumaşının iyi olduğunu düşünüyorum. bir ara galatasaray ve beşiktaşa önerildi fakat çok üstüne gidilmedi transferi için. bu arada önümüzdeki sezon atalanta forması giyecek. atalanta bonservisi için 3,5 milyon euro ödedi ama bu çocuğa benim güvenim tam sezonu en az 15 golle kapatacağına inanıyorum.

oyun yapısına gelecek olursak boyundan dolayı hava toplarında etkili fakat boyuna rağmen tekniği,hızı,şutu gayet ideal bir oyuncu. kendisi için komple forvet tanımını yapabiliriz.
  • (bkz: rasmus nissen kristensen)

1997 doğumlu 176 cm uzunluğundaki danimarkalı sağ bek.

2016-17 sezonunda fc midtjylland forması ile kırkın üzerinde maçı var. defansif özellikleri hücumuna göre daha ön planda. elit takımlarda olmasa bile büyük liglerin başaltı takımlarında oynayabilecek potansiyeli var.

https://www.transfermarkt.com/…rofil/spieler/369684
    fm'ye göre olan potansiyeli
  • (bkz: ısaac mbenza)

1996 doğumlu 187 cm uzunluğundaki kongo asıllı belçikalı kanat forvet.

geçen sene standard liège de parlak bir sezon geçirmesede kumaşı iyi bir futbolcu görünümü veriyor. uzun boyuna rağmen çok hızlı ve ayağına hakim. bu sene montpellier'e transfer oldu ve bu sezon adından söz ettirecek gibi duruyor. kendsini 1-2 sene içinde premier league de izleriz.
  • arkadaş ben bu oyuncuyu non leagueden yani amatörden beri izliyorum. adam elimde büyüdü. adamımızın adı omar bogle. 24 yaşında.güçlü 1.90 boyunda ancak hızlı ve teknik. hem de solak.frikik bile atar. bu sene küme düşen wigan da hoca istikrarsızlığı nedeniyle çok verimli değildi. şimdi 800.000 euroya satış listesinde. wiganda kalmak istemiyor. wigan için maaşı artık sorun olacak.daha büyük kulüplerde oynamak istiyor. championship den birçok kulüp ve rangersla celtic devrede. bu adam çok büyük bir star olmaz ama bizim ligin anasını ağlatır. aha da izleyin.

https://m.youtube.com/watch?v=tplhdf89fbm
  • (bkz: fatih aktay)

(bkz: altınordu)
  • acaba çaylakların yazdıklarını okuyup, ileride iyi yazar olabilecekleri belirleyen bir ekip mi diye düşündürten başlık. ya da kafam güzel.