• sözlük suser’ları tarafından, kendi çapında, kıçıkırık çabalarla değil de, ekşi sözlük’ün kadirşinas yöneticileri tarafından profesyonel bir şekilde neden oluşturulmadığını anlamadığım bir yapılanma..

bakınız, billur* geçmiyorum; bilakis, oldukça ciddi bir şekilde yazıyor, bu öneriyi ortaya atıyorum..

burası çok büyük bir platform, burası çok büyük bir insan kaynağı.. burası her gün milyonlarca insan tarafından milyarlarca kere ziyaret edilen, gündem belirleyen, gündem değiştiren, gündeme getiren, gündemden indiren bir fasilite; burası harikulade bir oluşum..

ve bence, artık bilgisayar başında olmaktan kurtulmalı bu büyüdükçe büyüyen organizasyon.. artık bu pasiflikten sıyrılmalı.. masa başında dürüm yemekten kurtulup, halka karışmalı.. kuytu bir köşede salçalı tost da yemeli o halkla, lüks bir restoranda ıstakoz ve karides süslü paella da..

il başkanlıkları, ilçe başkanlıkları, kadın kolları, üniversite birimleri, gençlik kolları.. hayır, neden olmasın?

ekşi sözlük yozgat il başkanlığı neden benim olmasın?

peki neye yarayacak bu başkanlıklar/örgütlenme?

toplumun bazı kesimlerindeki ekşi sözlük algısını yerle bir edebilecek bir sürü sosyal projeye.. bir sürü hem de..

eğer bu başlık tutar, destek alır, farklı fikirler de sunulursa, biz de dökeriz eteğimizdekileri..

haydi kanzuk, haydi ssg, yapalım şu işi..
hesabın var mı? giriş yap