şükela:  tümü | bugün
  • beykent üniversitesi'ne ait reklamın otomotaik youtube videosu açmasıyla oluşan rezalettir.
  • rezalettir.
    senin tasarımına da üniversitene de dedirtendir.
    ters tepmiştir.
  • 2002'den beri sözlükteyim..

kendi adıma söylüyorum; özellikle ssg'nin gidişinden sonra bir sürü kötüye varan, iğrenç şeylerini gördük de... benim için hiç bu kadar kusturucu noktaya gelmemişti sözlük...

hadi görüntülü (sesli) reklamı gecenin bir vakti birden bangır bangır sesini duyunca öfkeyle videonun sağından solundan x ile kapatabiliyordun..

e bugün her tıklamada sadece ses geliyor ama nereden geldiği belli değil???

sayfanın sağına soluna, altına üstüne bakıyorsun çalan hiç bir şey yok, video yok... (doğuş üni. reklamı.. sabahtan beri kendilerine ve sözlüğe bela sayıyorum)

her sayfa değiştirdiğinde, farklı başlığa tıkladığında baştan başlıyor ve sonuna kadar dinlemek zorunda kalıyorsun... çünkü ne olduğunu göremediğin için kapatabileceğin bir yer yok?? (sözlüğü kapatmak dışında)

böyle geri zekalılık mı olur yahu?

iş yerinde müdürle aynı odadayım.. gün içinde defalarca müşteri gelip gidiyor... ya da misal gecenin bir vakti evdesin, ya da gündüz evdesin çocuk uyuyor, hasta var, vs vs....

sözlüğe her tıklamada, kapatma seçeneği vermeden, sonunu kadar dinlemeye zorla mahkum etmek nedir arkadaş??

hangi ara her türlü etiği bu kadar ayak altına alacak, evriminizi ışık hızıyla sıfıra geri götürüp insanlığınızı kaybedecek kadar aç gözlü hale geldiniz...

sözlüğün para hırsıyla başı götü dağıtmış abileri; resmen kendi ayağına sıkmış... sayfa değiştirmiyorum, yani sözlüğe bakmayı bıraktım bu geri zekalı mantıkla metazori dinletilen reklam yüzünden..

bundan sonra sabahları bir kere bakarım... baktım devam ediyor, kapatırım geçerim...

bu reklamlardan kazandığınız paraların da hayrını görürsünüz inşallah!.. *

büdüt: freekara'ya teşekkürü borç bilirim.. sayesinde adblock ile şu lanet reklam sesinden kurtuldum....