şükela:  tümü | bugün
 • her yazdığını ısrarla takip ettiğim birtakım badilerimin, aşağıdaki iki başlığa ilgi çekici entry'ler yazmasından sonra eksikliğini hissettiğim, işlevsel olacağına inandığım ilanlardır. nası diyorsunuz haktır, özgürlüktür, ihtiyaçtır, şarttır.

  "ne istediğini bilmek" değil önemli olan bir yerde, "ne istediğini söylemek" dey mi?

  (bkz: kadın kısmının tanımlanabilir erkeklerle çıkması)
  (bkz: bağırmadan konuşabilelim zirvesi)
 • "merkezi ankara'da olan deli gönlüme, prezantabl sevgili alınacaktır. üniversite mezunu, b sınıfı ehliyete ve en az 2006 model bir arabaya sahip, dış görünüşüne önem veren, ama en önemlisi para harcamayı seven, eli işte gözü bende... ilgilenen adayların kısa aşk hikayelerini sevgilimyokilanımvar@hotmail.com adresine göndermeleri rica olunur."
 • "acele part-time, full-time sevgililer. hizmet tatminkardır. ankara24cm@yersen.com"
 • kutsal degere hakarettir.. "eksi sozluk fuck buddy araniyor ilanlari" bak bu negzel en asil duygunun ilani..
 • amacına ulaşması için erkeklerin ahu, kızların adonis aradıklarını yazmamaları gereken ilanlardır. kız zaten ahu ise, erkek zaten adonis'se ne gerek duyar ki bu opsiyona, kendi kendine bulur zaten sevgili. amaç vasat ve vasatın altı millete sevgili yapmaktır.

  "hafif topluca, göbeği olsa da en azından sert, tahta göğüslü olmayan, kalçası yüzon santimi geçmeyen hatun aranıyor. başvuru için entry altındaki sağdan ikinci butonu tıklayabilirsiniz."

  "1 60'tan daha kısa olmayan, saçı ya sadece biraz seyrekleşmiş, kelse de en azından kafa şekli yamuk olmayan, kiloluysa da en azından kolları güçlü, poposu da ehven şartlarda sıkı olan, bi yere oturduğumuzda hesabı ödeyebilecek kadar parası olan -ayda bi starbucks'a gidebilelim en azından- ve beş dakikadan daha kısa sürede boşalmayan, boşalsa da eliyle, diliyle vs arayı kapatabilen erkek aranıyor. başvuru için entry altındaki sağdan ikinci butonu tıklayabilirsiniz."

  bu daha gerçekçi.. bu arada, niye erkek arama ilanı için daha fazla şey geldi aklıma bak ona taktım kafayı şimdi.
 • amacına ulaşıp yalnızlığımı dindirmesini istediğim ilanlar. benimki de şöyle bir şey;

  "bilgisayar oyunlarından anlayan, birlikte oyun oynayabileceğimiz, oyunlarla ilgili sohbetler yapabilecegimiz, oyun oynamayı seven playstation oynayabileceğim(tercihen kendisinde playstation olan) şekli şemali hiç önemli olmayan hoşsohbet bağyan arkadaşlar arıyorum"

  evet sevgili sözlükçü bayanlar mesajlarınızı bekliyor hepinizi seviyorum! (ayrıca buradan bir sonuç almazsam t&t durden'ın kanka seçmesi gibi sevgili seçmeleri açabilirim o derece yalnızım lan yazık bana!)