şükela:  tümü | bugün
  • üniversite okuyan sözlük yazarlarının staj ihtiyaçlarına yardımcı olmak için firmaları stajyerlerle buluşturan ağ.
  • desteklediğim oluşum. özellikle staj için öğrencilerin ne kadar geri dönüş beklediği düşünülürse
  • çok iyi derecede ingilizceye sahip, catia, solidworks gibi paket programlarını ve sonlu elemanlar programlarının kralı ansys'i kullanmayı bilen bir makine mühendisi adayı olarak katıldığım ağdır.

benim için olmasa bile umarım bu başlık amacına ulaşır.
  • istanbul'da yaz için zorunlu stajlara veya kış için tecrübe kazanacağım ve bana katkı sağlayacak uzun dönem stajlara talip olduğum staj ağı. ne iş olsa yaparım, çünkü endüstri mühendisi olmak bunu gerektirir.

koca koca firmalar stajyer alırken firma içinde tanıdık soruyor. 3 tane zorunlu stajım var ve birini tanıdık vasıtasıyla yapabildim. bu devirde torpilsiz staj bile bulunmuyor. uzun dönemli staj için 20'den fazla ilana başvurdum. sadece biri görüşmeye çağırdı. o da olmadı.

iş vermeseniz, referans olsanız bile olumlu.beyaz yakalı plaza çalışanı kaynayan sözlükte şirketiniz ilanına başvururken referans kısmına isminizi yazmam benim için yeterli. çünkü piyasa bu durumda.

not: ekşi sözlük iş ağı başlığındaki girimin kopyası. (bkz: #65967624) umarım bu başlık tutar ve üniversite öğrencisi yazarlar kolaylıkla iyi stajlar bulabilir. ben de dahil.*
  • marmara üniversitesi hukuk fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. resmi stajıma daha bir buçuk sene var. daha önce hukuk bürolarında çalıştım. yine yıl içinde çalışabileceğim bir yer arıyorum. istanbul'da oturuyorum.
  • moleküler biyoloji & genetik & biyoenformatik alanında lisans 3.-4. sınıf öğrencisi veya yüksek lisans öğrencisi stajyer alınacaktır. ozguna@yandex.com yer istanbul ve kocaeli
  • içmimar, endüstriyel tasarım öğrencileri için atölye ve ofis stajı konusunda yardımcı olabilirim.

yer: izmir
  • üyesi olduğum ve iş/okul hayatı dışında da aktif görev aldığım bir ngo kurumsal iletişim, çeviri, grafik tasarım, yeni ekonomi * ve araştırma stajyerleri alacak. ngo'nun çalıştığı temel konular ise endüstri 4.0, haber içerik analizi, yükseköğretim sistemleri, davranışsal eğitim, bilgi sistemleri, it proje yönetimi, lojistik bilgi sistemleri ve e-ticaret. farklı backgroundlara oldukça açık, staj süresi ise 20 iş günüyle sınırlı.

son başvuru tarihi 26 mayıs. başvurularınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz. özellikle de endüstri 4.0 ile ilgilenen kişilerin başvurması tavsiyemdir.
  • moleküler biyoloji & genetik & biyoenformatik alanında lisans 3.-4. sınıf öğrencisi veya yüksek lisans öğrencisi stajyer alınacaktır. ozguna@yandex.com yer istanbul ve kocaeli.
    resmi olarak bir kurumda stajyer gözükeceksiniz. haftada 3 gün zaman ayırmanız bekleniyor. detaylar için lütfen msg değil mail atınız.
  • dönem arası gönüllü veya yazın zorunlu staj için ankara da yazılım, gömülü,otonom sistemlerle ilgili staj arayan firmalara talibim.

iletişim:ucankoala.eksi@gmail.com