• üniversite okuyan sözlük yazarlarının staj ihtiyaçlarına yardımcı olmak için firmaları stajyerlerle buluşturan ağ.
  • - işe girmişsin hayırlı olsun.
    +yok amca staj o.
    - o ne oluyor?
    +ileride iş hayatında yapacaklarımızı gösteriyorlar 10-15 gün.
    -sen hiç gitmeyecektin bu bölüme bak doğru dürüst iş bile bulamıyorsun.
  • üyesi olduğum ve iş/okul hayatı dışında da aktif görev aldığım bir ngo kurumsal iletişim, çeviri, grafik tasarım, yeni ekonomi * ve araştırma stajyerleri alacak. ngo'nun çalıştığı temel konular ise endüstri 4.0, haber içerik analizi, yükseköğretim sistemleri, davranışsal eğitim, bilgi sistemleri, it proje yönetimi, lojistik bilgi sistemleri ve e-ticaret. farklı backgroundlara oldukça açık, staj süresi ise 20 iş günüyle sınırlı.

son başvuru tarihi 26 mayıs. başvurularınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz. özellikle de endüstri 4.0 ile ilgilenen kişilerin başvurması tavsiyemdir.
  • her yıl 20 küsür üniversiteli yaz stajyeri, 20 küsürde liseli kış stajyeri istihdam eden firmamız pandemi nedeniyle bu yıl sıfır kontenjan. işiniz zor.
  • entry giren herkesin geleceğinin parlak olmasını umduğum ve dilediğim ağ. ülkemizdeki durum ve buraya entry giren insanların parlak zekalarından çıkanları okudukça da üzüldüğüm ağ.

hepinize bol şans! umarım burası bir boka yarar.
  • staj aramaya başlamadan önce tabiki de firmaların tanıdık amcaoğlu sokma fetişinin olduğunu ve bu sürecin elbette zor olacağını biliyordum.fakat bu kadarını görmek beni hem üzdü hem de mesleğe atılmadan önce bu rezillikleri görmek üzdü.

malum staj dönemi sözlük,staj arayanlara yardım lütfen.

endüstri mühendisliği 3
    lokasyon,bursa

tanım : staj arayan yazarlara destek için açılmış başlık

edit: güzel insanlar denk geldi,darısı diğer arkadaşların başına
  • ankara da sanat yapıları alanında proje ofisinde staj yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.
  • staj yeri arayan üniversite öğrencilerinin ağlama duvarı. *

hatta haftada 3 gün devam edilecek uzun dönemli stajyerlerin de ağlama duvarıdır.

"bölüm - sınıf - departman - tercih edilen il"

şeklinde yazıldığı takdirde ik'da veya tercih edilen departmanda çalışan yazarlar elbet özelden irtibata geçecektir.

makina müh* - 4.sınıf. - ar-ge,üretim - istanbul,kocaeli
  • ekonometri bölümü mezunu olarak, insan kaynakları bölümünde staj arıyorum. bu alanda kariyer hedeflerim olup ilgili birkaç sertifika da edindim. işi işte öğrenmem gerekiyor fakat hiçbir kapı bulamıyorum. köle olmak istiyorum, yemek parasına bile gerek yok. yok mu köle isteyen yahu.
hesabın var mı? giriş yap